MMA.ORG.PL

KSW

Zapowiedź: KSW 67 – Phil De Fries vs Darko Stosic o pas KSW w walce wieczoru!

Opublikowane

ksw 67 zapowiedź
fot.: KSW / kswmma.com

W trakcie 66 w Szczecińskiej Netto Arenie doszło do zapowiedzi kolejnej gali. 67-dma odsłona największej federacji MMA w Europie przyniesie nam walkę o pas, tym razem w wadze ciężkiej. Organizacja Panów Lewandowskiego i Kawulskiego ogłosiła starcie pomiędzy Philipem De Friesem a Darko Stosicem. Wydarzenie ma odbyć się 26-go Lutego w Warszawie.

Drugą ogłoszoną walką jest pojedynek czołowych zawodników wagi półśredniej, w którym Andrzej Grzebyk zmierzy się z Adrianem Bartosińskim.

Informacja prasowa od federacji :

Niepokonany od 2017 roku król wagi ciężkiej, Phil De Fries, podczas gali stanie do szóstej obrony tytułu. Anglik ostatni raz walczył w kwietniu 2021 roku, kiedy to w superpojedynku rozbił przed czasem Tomasza Narkuna, mistrza wagi półciężkiej. Wcześniej w okrągłej klatce siłą pięści De Friesa ulegli: Michał Kita, Luis Henrique, Karol Bedorf i Michał Andryszak.

Rywalem De Friesa będzie niebezpieczny Darko Stosić, który rozbił wszystkich dotychczasowych rywalki w klatce KSW. Stosić przebojem wkroczył do organizacji KSW brutalnie nokautując Michała Włodarka. W kolejnym boju już w pierwszej rundzie znokautował Michała Kitę. Podczas gali KSW 63 wygrał natomiast z Michałem Andryszakiem. Serb wszystkie trzy zwycięstwa zanotował w 2021 roku, czym zapracował na miano pierwszego pretendenta do tytułu.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement