MMA.ORG.PL

FAME MMA

Wideo: FAME MMA 12: Don Kasjo „zaorał” sportowców jednym zdaniem.

Opublikowane

Gale mają do siebie to, iż nie milkną szybko po nich echa. Sobotnia, dwunasta już odsłona zaskoczyła wszystkich odbiorców wieloma aspektami. W walce wieczoru Kasjusz Życiński po sześciu rundach walki bokserskiej (w klatce MMA) pokonał byłego mistrza , zawodowego fightera Marcina Wrzoska jednogłośną decyzją sędziów, którzy punktowali: 60-53, 59-55, 58-56.

Kasjusz Życiński opowiada m.in. o przygotowaniach do walki z Wrzoskiem i Baronem

Wyśrubowanie rekordu podczas jednego wieczoru o dodatkowe 2-0 to nielada wyczyn. O tym, jak przebiegły przygotowania i co było kluczem do sukcesu gwiazdor opowiedział w jednym z wywiadów udzielonych tuż po zakończeniu dwunastej gali FAME.

„Ostatnii melanż no to tydzień temu, więc uważam, że bardzo solidnie przygotowałem się”

Dokładnie takie zdanie wypowiedział Kasjusz w wywiadzie dla kanału MMAROCKS, czym pokazał nie tylko pewność swoich umiejętności, ale także zakpił ze świata zawodowych fighterów – skoro dobrym przygotowaniem do dwóch walk na raz, w tym jednej z mistrzem federacji jest „tydzień bez melanżu”, to nie ma możliwości by inaczej ocenić tę „szpileczkę” wbitą w zawodowców.

MMAROCKS / Youtube

A jak już o szpileczce mowa, to „Król FAME MMA” w swojej wypowiedzi dla kanału FAME NEWS nawiązał do samego Artura szpilki twierdząc, iż bokser i były pretendent do tytułu Mistrza Świata kategorii ciężkiej ma… kompleks !

Marcin Wrzosek chce złożyć oficjalny protest

Totalnie odmiennego zdania jest oponent Kasjusza z pierwszej walki, czyli były mistrz federacji KSW, Marcin . Nie zabrakło awantury po walce, ostrych wymian zdań czy wyrażenia się o decyzji sędziowskiej w sposób jednoznaczny – będzie oficjalny protest i odwołanie od decyzji.

„Je*ane leśne dziadki ze związku bokserskiego dali wygraną ziomeczkowi”

Marcin dla kanału mmarocks

Pełny wywiad Wrzoska po walce na FAME MMA 12:

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement