MMA.ORG.PL

KSW

KSW 66: Michał Materla znokautował Jasona Radcliffe’a!

Opublikowane

materla ksw 66
źródło: KSW / kswmma.com

Podczas gali 66 do okrągłej klatki powrócił Michał i zawalczył ze słynącym z posyłania przeciwników na deski, Jasonem Radcliffe’em.

Spokojnie i z dużą dozą respektu podeszli do siebie obaj zawodnicy. Michał kontrolował jednak środek klatki i wyprowadzał mocne ataki pięściami. Przy jednej z wymian Polak trafił potężnym prawym, po którym Anglik padł na matę. Już w parterze Michał zadała kilka dodatkowych ciosów, po których sędzia zdecydował się przerwać walkę.

Wynik: Michał pokonał Jasona Radcliffe’a przez TKO (uderzenia), 4:07, runda 1

Krystian Kaszubowski zwyciężył w pojedynku z Robertem Maciejowskim

Po tym jak ze starcia wypadł Tomasz Romanowski, Krystian Kaszubowski zmierzył się na gali 66 z Robertem Maciejowskim.

Krystian Kaszubowski szybko przeniósł walkę na matę i tam kontrolował pojedynek. Gdy Maciejowskiemu udało się wstać, Kaszubowski szybko obalił go ponownie. Krystian próbował poddania kluczem na rękę, ale Maciejowski wybronił się z tego ataku, a następnie przetoczył rywala i wrócił do stójki. Nie zajęło jednak dużo czasu, aby Kaszubowski ponownie obalił i zaatakował mocnymi ciosami na macie. Maciejowski ponownie wrócił jednak do stójki, a tam widać było, że Kaszubowski doznał jakiejś kontuzji nogi i lekko kuleje.

Na początku drugiej rundy Kaszubowski został trafiony palcem w oko. Po powrocie do walki Maciejowski mocno zaatakował w stójce, a Kaszubowski, któremu doskwierała kontuzja, obalił przeciwnika. W końcu Robert wstał, jednak Krystian ponownie go obalił i na macie kontrolował bój do końca rundy.

Na początku trzeciej odsłony Maciejowski szukał swojej szansy w stójce, ale Kaszubowski szybko złapał go w klincz, a potem obali. Pod koniec rundy Maciejowski przetoczył rywala i atakował go mocno łokciami, ale Kaszubowski szybko odwrócił sytuację i ponownie przejął kontrolę w walce. Pod koniec starcia Maciejowski został ukarany odebraniem punktu za łapanie się siatki palcami stóp.

Ostatecznie bój zakończył się na kartach sędziowskich i to Krystian Kaszubowski został zwycięzcą.

Wynik: Krystian Kaszubowski pokonał Roberta Maciejowskiego przez jednogłośną decyzję (3 x 30-26).

źródło: KSW / kswmma.com

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement