MMA.ORG.PL

MMA-VIP

Wideo: „Polski Ken” i „Rafalala” zapraszają na konferencję MMA-VIP 3

Opublikowane

mma-vip 3 konferencja

Już w najbliższą sobotę 11-go września o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsza oficjalna przed zapowiadaną na październik galą 3! Sukcesywnie na facebooku federacji Marcina Najmana pojawiają się zapowiedzi samych zainteresowanych, w tym chyba obecnie najbardziej rozpoznawalnej i kontrowersyjnej postaci w stajni , Polskiego Kena!

„Już niebawem najbardziej szalona konferencja światowego MMA!” – tymi słowami organizatorzy rozgrzewki przed galą MMA-VIP 3 zapraszają do oglądania ich wydarzenia. Federacja Marcina Najmana potwierdza za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych udział takich osób jak: Tomasz Chic, Andrzej „Żurom” Żuromski, „”, Michał „, Kazik „Klimat Kartel”, Marek Molak. Organizacja zapewnia też, że nie są to jedyne nazwiska z ich gorącej listy celebrytów i około-sportowych postaci, którzy wystąpią na sobotniej konferencji i być może też na samej gali.

Konferencja transmitowana będzie na żywo na otwartych kanałach MMA-VIP (prawdopodobnie będzie to live na facebooku [przyp. red.]) oraz na YouTube. Bądźcie gotowi! 🙂 Na koniec prezentujemy zapowiedź Żuroma:

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement