MMA.ORG.PL

High League

Agata „Fagata” Fąk zawalczy na HIGH League 5! Bilety w sprzedaży

Opublikowane

fagata
źródło: High League

Na powrót tej influencerki do klatki HIGH League trzeba było czekać od lutego. Agata „” Fąk wystąpi w jednej z głównych walk gali HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Kup bilet na Eventim.pl!

Jedna z najsłynniejszych polskich influencerek do klatki HIGH League powróci po porażce z . Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek – pokonała Monikę „Monę” Kociołek przez jednogłośną decyzję.

Agata Fąk to była członkini słynnego „Teamu X”, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu, o czym świadczą jej statystyki w mediach społecznościowych.

Aktualnie jej poczynania śledzi prawie półtora miliona fanów na Instagramie i ponad dwa miliony widzów w serwisie TikTok. Ponadto „” często publikuje vlogi na YouTubie. Jest na fali wznoszącej – wyświetlenia cały czas rosną!

W ostatnich miesiącach o „Fagacie” jest wyjątkowo głośno. Fąk często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Do ich wyjaśnienia będzie mogło dojść między innymi podczas konferencji przed HIGH League 5! Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce.

Agata „Fagata” Fąk będzie jedną z gwiazd grudniowej gali HIGH League 5 w Łodzi. W klatce ligi Malika Montany skonfrontują się też m.in. raper i uliczny streetfighter, , którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł „” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:
Agata „Fagata” Fąk vs TBA

vs Paweł „” Tyburski

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement