MMA.ORG.PL

UFC

Gdzie oglądać UFC 267 Błachowicz – Teixeira?

Opublikowane

ufc 267 błachowicz teixeira
fot.: UFC 267 / ufc.com

Trochę ponad rok po zdobyciu tytułu mistrza federacji w kategorii półciężkiej, Jan będzie bronił mistrzowskiego tytułu. Walka Polaka z Gloverem Teixeirą będzie wisienką na torcie Gali 267, która w całości będzie transmitowana w STS TV!

Błachowicz vs Teixeira – Obstawiaj i oglądaj w STS TV!

30 października – to data, którą każdy fan sportów walki i MMA zapisał sobie grubą czcionką w kalendarzu. Wtedy bowiem w Abu Zabi odbędzie się hitowo zapowiadająca się gala UFC 267. Walką wieczoru będzie oczywiście starcie pochodzącego z Cieszyna Błachowicza, ale w oktagonie zobaczymy jeszcze dwóch innych Polaków (Marcin i Michał ), a cała karta wstępna i główna obfitować będzie w ciekawe pojedynki.

Kiedy walka Błachowicz – Teixeira?

Cała uwaga będzie jednak skupiona na „Cieszyńskim Księciu”, jak nazywany jest 38-letni . Jego starcie z 41-letnim Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą będzie ostatnią i najważniejszą walką całej gali w Abu Zabi. Po kilku pojedynkach karty wstępnej rozpoczną się walki tzw. karty głównej, a na samym końcu fani otrzymają najważniejszą walkę. Nie tylko w Polsce będzie ona cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jan Błachowicz ma bilans 28:8 a Glover Teixeira 32:7.

Dla Polaka będzie to druga obrona mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej, po tym jak we wrześniu 2020 roku też w Abu Zabi pokonał Dominica Reyesa. 6 marca 2021 miała miejsce pierwsze obrona pasa, a rywalem był niepokonany mistrz wagi średniej – Israel Adesanya. Błachowicz odniósł zwycięstwo po 5. Rundach jednogłośną decyzją sędziów. 30 października nadejdzie czas kolejnej próby, kolejnej obrony i sam sportowiec, jak i fani MMA nie mogą już się doczekać gali. UFC 267 rozpocznie się o godzinie 17:00, zaplanowano 14 walk, ale część główna walk zaplanowana jest od godziny 21:00. Kiedy więc w oktagonie pojawi się Błachowicz i Teixeira? Wszystko wskazuje na to, że walka wieczoru rozpocznie się około godz. 24:00.

Transmisja walki Błachowicz – Teixeira w STS TV

Walka wieczoru może ściągnąć przed smartfony, tablety, laptopy i telewizory setki tysięcy, a nawet miliony widzów. Gdzie będzie można zobaczyć starcie Błachowicza i Teixeiry? Walkę Polaka oraz całą galę, czyli wszystkie pojedynki od godziny 17:00 na żywo będzie można śledzić w STS TV! Wszystko dzięki nowej podpisanej umowie, dzięki której w STS TV będą pokazywane gale UFC aż do końca 2023 roku! To świetna wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki i Jana Błachowicza, bo dostęp do transmisji jest naprawdę prosty!

Jak oglądać walkę Błachowicza i galę UFC 267?

Co zrobić, żeby oglądać MMA na żywo w STS TV? Jedyne co trzeba zrobić, to zawrzeć przynajmniej jeden kuponu ze środków depozytowych. Co warte podkreślenia, nie jest wymagana żadna konkretna stawka zakładu, ani minimalny kurs. To dobra wiadomość dla kibiców, bo przykładowo za niewielkie pieniądze można śledzić mecze na żywo. Plan transmisji jest na bieżąco aktualizowany i wprowadzany na stronę zakładów bukmacherskich STS, dzięki czemu można sprawdzić i zaplanować śledzenie meczów na żywo wprost ze światowych oktagonów.

Nie tylko Błachowicz. Inni Polacy na gali w Abu Zabi

Nie jest jednak tak, że oko zawiesić będzie można tylko na pojedynku Błachowicz vs Teixeira. Nawet z polskiego punktu widzenia gala w Abu Zabi będzie bardzo interesująca, gdyż oprócz „Cieszyńskiego Księcia” ba żywo walczyć będą dwaj inni zawodnicy. Marcin posiadający bilans 22:6 zmierzy się z Alexandrem Volkovem (33:9). Będzie to walka w ramach karty głównej.

Natomiast w karcie wstępnej przewidziana jest walka Michała Oleksiejczuka (15:4) z Samilem Gamzatovem (14:0). Fani MMA zobaczą na żywo też inne ciekawe walki z udziałem m.in. Islama Makhacheva, Dana Hookera, czy Petra Yana. Wszystkie walki gali UFC 267 w Abu Zabi wyszczególniliśmy poniżej. Nie pozostaje nic innego, jak odliczać dni i godziny do walk, a także trzymać kciuki za Polaków. Oby w listopadzie mistrzowski pas wciąż był… w kraju nad Wisłą!

Karta główna gali UFC 267:

 • Jan Błachowicz (28-8) vs Glover Teixeira (32-7)
 • Petr Yan (15-2) vs Cory Sandhagen (14-3)
 • Islam Makchahev (20-1) vs Dan Hooker (21-10)
 • Magomed Ankalaev (15-1) vs Volkan Oezdemir (17-5)
 • Marcin Tybura (22-6) vs Alexander Volkov (33-9)
 • (9-0) vs Jingliang Li (18-6)

Karta wstępna gali UFC 267:

 • Amanda Ribas (10-2) vs Virna Jandiroba (17-2)
 • Michał (15-4) vs Shamil Gamzatov (14-0)
 • Tagir Ulanbekov (12-1) vs Allan Nascimento (18-5)
 • Zubaira Tukhugov (19-5-1) vs Ricardo Ramos (15-3)
 • Yaozong Hu (3-2) vs Alen Amedovski (8-2)
 • Damir Ismagulov (23-1) vs Magomed Mustafaev (14-4)
 • Albert Duraev (14-3) vs Roman Kopylov (8-1)
 • Makwan Amirkhani (16-6) vs Lerone Murphy (10-0-1)
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement