MMA.ORG.PL

High League

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Agata „Fagata” Fąk na HIGH League 5!

Opublikowane

natsu fagata

Natalia „” Karczmarczyk będzie rywalką Agaty „Fagaty” Fąk w jednej z głównych walk gali HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi. Kup bilet na wydarzenie w Atlas Arenie na Eventim.pl. 

” poprzednie starcie stoczyła w walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie . W starciu o pas wagi muszej kobiet skonfrontowała się po raz drugi z . Po trzyrundowym, wymagającym pojedynku, ostatecznie przegrała przez decyzję. Wcześniej stoczyła jedną konfrontację. W swoim debiucie, podczas pierwszej edycji, również zmierzyła się z i wygrała decyzją sędziowską.

Natalia Karczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie „Team X”. Filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą „Natsu World”.

” do klatki HIGH League powróci po porażce z Lexy Chaplin. Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek – pokonała Monikę „Monę” Kociołek przez jednogłośną decyzję. 

W ostatnich miesiącach o Agacie Fąk jest wyjątkowo głośno – często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Do ich wyjaśnienia będzie mogło dojść między innymi podczas konferencji przed HIGH League 5! 

Podczas HIGH League 5 wystąpią też m.in. raper i streetfighter, , którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł „” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian , oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz „Don Diego” . Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja „Zonego” Zoniuka, słynnego zadymiarza, Mateusza „Murana” Murańskiego, oraz gwiazdy „Warsaw Shore”, Przemysława „Sequento” Skulskiego.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl! Nie może Cię tam zabraknąć. 

Karta walk:

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Agata „” Fąk 

Alberto vs Paweł „” Tyburski

Damian vs Mateusz „Don Diego”

Mateusz „Muran” vs TBA

Maciej „” Zoniuk vs TBA

Dawid „Crazy” vs TBA

Przemysław „Sequento” Skulski vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement