MMA.ORG.PL

MMA-VIP

Wymowny wpis MMA-VIP. Będzie rewanż Bonus BGC-Najman?

Opublikowane

bonus bgc najman
fot.:https://www.facebook.com/MmaVipGold/photos/a.106678551320551/230487362273002/

Marcin – to nazwisko jest cały czas tak gorące w świecie polskiego sportu i show-biznesu, że mało się nie oparzyliśmy wpisując je na klawiaturze. „El Testosteron” już 174 razy odchodził na sportową emeryturę i 211 razy z niej wrócił. W międzyczasie stoczył też 34 pożegnalne pojedynki w chyba każdej możliwej formule sportów walki. Nie inaczej będzie tym razem, gdyż już potwierdził walkę z Pawłem Jóźwiakiem, szefem organizacji FEN. Ale to nie wszystko!

Nie byłoby w kolejnym powrocie do ringu, klatki, basenu czy gdziekolwiek odbędzie się „walka” z udziałem Marcina nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze nie zdążyło do tego pojedynku dojść, a już są spekulacje co do kolejnej walki. I to niemal od samego Najmana, bowiem „El Testosteron” jest właścicielem organizacji , która dokonała dość spektakularnego wpisu w swoich mediach społecznościowych:

Rewanż za FAME MMA 5

Pierwsze starcie między Marcinem Najmanem a Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem odbyło się na gali FAME MMA 5. Choć minęło już sporo czasu od tego wydarzenia, to popularny Bonus jest nadal w treningu i zaprezentuje się publiczności po raz kolejny już pod koniec sierpnia na gali High League.

“Piotrek to jest równy gość, który okazał więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci. Spoko Piotrek. Jak uznasz, że jesteś gotowy, dam Ci rewanż. Żuromem wstrząsnąłeś, było blisko.”

Źródło: Marcin na swoim profilu na twitterze

Po takich deklaracjach nie pozostało nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń i pierwsze doniesienia o potencjalnym miejscu i czasie pojedynku!

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement