MMA.ORG.PL

UFC

UFC 275: Jędrzejczyk – Zhang – transmisja online, gdzie oglądać walkę

Opublikowane

jedrzejczyk ufc275

Joanna wraca do oktagonu! Już w nocy z sobotę na niedzielę Polka zaprezentuje się w walce wieczoru podczas gali 275 w Singapurze. Jego przeciwniczką będzie Chinka Weilii , a stawką – szansa na walkę o pas kategorii słomkowej w przyszłości. Walkę będzie można zobaczyć na żywo w STS TV!

Walka vs zapowiadana była w kuluarach od dawna. Ostatecznie, po długich negocjacjach, obie zawodniczki podpisały kontrakt zobowiązujący je do stoczenia rewanżu. Czy drugie starcie między tymi zawodniczkami będzie tak samo ekscytujące jak pierwszy pojedynek? Przekonamy się już niebawem!

Walka Zhang – Jędrzejczyk szansą dla obu zawodniczek

Dla Polki sobotnia batalia w oktagonie będzie bardzo ważna w kontekście jej dalszej przyszłości i potencjalnego powrotu na tron wagi słomkowej. Biorąc pod uwagę sytuację panującą obecnie w tej dywizji, bardzo prawdopodobne jest, że nasza reprezentantka wygraną z Chinką zapewni sobie walkę o tytuł w niedalekiej przyszłości.

Jędrzejczyk miałaby wtedy szansę na odzyskanie pasa mistrzowskiego, który był w jej posiadaniu od marca 2015 roku aż do listopada 2017 roku. Dodatkowych emocji w walce z Zhang dodaje fakt, iż będzie to rewanż między tymi dwiema zawodniczkami. Pierwsze starcie, w którym zwycięstwo odniosła Chinka, nieformalnie okrzyknięte zostało najlepszą walką w historii żeńskiego MMA.

Druga odsłona tej rywalizacji z pewnością zatem gwarantuje nietuzinkowe emocje. Pomimo że to przeciwniczka Jędrzejczyk uznawana jest za faworytkę, szanse na triumf wydają się być bardzo wyrównane.

Transmisja walki Zhang – Jędrzejczyk

Walka wieczoru może ściągnąć przed smartfony, tablety, laptopy i telewizory setki tysięcy, a nawet miliony widzów. Gdzie będzie można zobaczyć starcie Zhang i Jędrzejczyk? Walkę Polki na żywo będzie można śledzić w ! Wszystko dzięki nowej podpisanej umowie, dzięki której w będą pokazywane gale aż do końca 2023 roku! To świetna wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki i Joanny Jędrzejczyk, bo dostęp do transmisji jest naprawdę prosty

Jak oglądać walkę Jędrzejczyk i galę UFC 275?

Co zrobić, żeby oglądać MMA na żywo w STS TV? Jedyne co trzeba zrobić, to zawrzeć przynajmniej jeden kuponu ze środków depozytowych. Co warte podkreślenia, nie jest wymagana żadna konkretna stawka zakładu, ani minimalny kurs. To dobra wiadomość dla kibiców, bo przykładowo za niewielkie pieniądze można śledzić mecze na żywo.

Plan transmisji jest na bieżąco aktualizowany i wprowadzany na stronę zakładów bukmacherskich STS, dzięki czemu można sprawdzić i zaplanować śledzenie meczów na żywo wprost ze światowych oktagonów.

Główna karta walk UFC 275

 • Glover vs. Jiri Prochazka
 • Valentina Shevchenko vs. Taila Santos
 • Zhang Weili vs. Joanna Jędrzejczyk
 • Rogerio Bontorin vs. Manel Kape
 • Jack Della Maddalena vs. Ramazan Emeev

Karta wstępna UFC 275

 • Seungwoo Choi vs. Josh Culibao
 • Brendan Allen vs. Jacob Malkoun
 • Maheshate Hayisaer vs. Steve Garcia
 • Andre Fialho vs. Jake Matthews
 • Kyung Ho Kang vs. Batgerel Danaa
 • Liang Na vs. Silvana Juarez
 • Ramona Pascual vs. Joselyne Edwards
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement