MMA.ORG.PL

High League

Debiutanci na HIGH League 4. Staśko, Szpilka, „Ferrari”. Oni powalczą po raz pierwszy!

Opublikowane

high league
źródło: High League

Podczas gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie , dojdzie do walk z udziałem debiutantów. Po raz pierwszy w klatce Malika Montany wystąpi dziesięciu wojowników, w tym m.in. Artur Szpilka i Maja !

na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że podczas wydarzenia w kilkunastotysięcznej Arenie zasiądzie komplet widzów!

Po raz pierwszy w HIGH League wystąpią Artur „Szpila” Szpilka, Salim , Amadeusz „Ferrari” Roślik, Maja , Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka, Cezary „Czaro” Nykiel, Jakub „” Krawczyk-, Jakub „Kubx” Świtała, Krystian „” Maciaszczyk i Radosław Słodkiewicz. Dla połowy będzie to całkowity debiut w sportach walki, a dla pozostałych pierwszy występ w lidze Malika Montany. 

Bardzo silnie obsadzona została karta walk jeśli chodzi o starcia Pań. Na gali zobaczymy m.in. Maję Staśko, Mrs. Honey, Lexy Chaplin czy . Zobacz jak radzą sobie polki w MMA

„Szpila”, który zasłynął jako światowej klasy pięściarz, walczył już w MMA i zwyciężył jedną walkę, jednak wcześniej nie mierzył się we freak-fightach. Czeka go niemałe wyzwanie – zmierzy się z młodym gniewnym, Denisem „Bad Boyem” Załęckim.

Salim odnosił sukcesy m.in. w K-1, jednak dotychczas nie mierzył się w MMA. W pierwszej walce dla HIGH League zmierzy się z ogromnym wyzwaniem. Jego rywalem będzie mistrz kategorii niskorosłych, Mateusz „” Krzyżanowski.

Amadeusz „Ferrari” Roślik jest świetnie znany kibicom freak-fightów, jednak w HIGH wystąpi po raz pierwszy. Wyjaśni gorący konflikt z Pawłem „’em” Bombą. W MMA walczył już też „Czaro”, który tym razem skonfrontuje się z Jakubem Nowaczkiewiczem. 

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, również debiutantką, Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką. 

„Mrs. Honey” nie będzie jedyną przedstawicielką streamerów na HIGH League 4. Po raz pierwszy w świecie freak-fightów i MMA zaprezentują się Jakub „Holak” Krawczyk-Holak i Jakub „Kubx” Świtała.

Krystian „” Maciaszczyk w walce z Josem „Josefem Bratanem” Simao zadebiutuje w K-1 i we freak-fightach. Z kolei w pojedynku otwierającym galę Radosław Słodkiewicz powalczy z Konradem Karwatem. Słodkiewicz, legendarny kulturysta, w MMA występował już dwukrotnie.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Karta Walk High League 4

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy”
  • Mateusz „” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad vs Radosław Słodkiewicz
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement