MMA.ORG.PL

KSW

XTB KSW88 – Bitwa o Radom! Karta walk, gdzie oglądać, transmisja online, bilety

Opublikowane

ksw88 radom
źródło: KSW / kswmma.com

Już 11 listopada organizacja po raz drugi zawita ze swoim wydarzeniem do Radomia, stając się tym samym ważnym punktem kalendarza sportów walki w Polsce. W jednej z głównych walk wieczoru fani zobaczą niesamowite starcie, które bez wątpienia można nazwać „Bitwą o ”. Gala XTB 88 obiecuje emocje na najwyższym poziomie, a to za sprawą wyjątkowych pojedynków, które odbędą się w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Main Event: Daniel Rutkowski vs. Patryk Kaczmarczyk

Jednym z najbardziej oczekiwanych starć wieczoru będzie pojedynek wagi piórkowej między doświadczonym wojownikiem Daniel (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) a młodym talentem Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2, 3 KO, 2 Sub). , były pretendent do tytułu mistrzowskiego, jest aktualnie numerem dwa rankingu tej kategorii. Przygotowuje się do tego starcia po trzech zwycięstwach z rzędu, co czyni go jeszcze bardziej niebezpiecznym rywalem. , z kolei, ma na swoim koncie imponujący bilans dwóch zwycięstw zaledwie dwoma porażkami. To spotkanie zapowiada się jako starcie weterana z młodszym wilkiem polskiego MMA.

Powrót Anity Bekus na KSW88 w Radomiu

Na tej samej gali kibice będą mieli okazję zobaczyć powrót Anity , jednej z najważniejszych zawodniczek wagi słomkowej w Polsce. Jej rywalką będzie Maria Silva, która zdobyła uznanie na światowej scenie MMA. (7-3, 2 KO) ostatnio zwyciężyła w majowym pojedynku z Aleksandrą Tonchevą i jest gotowa, by stanąć do rywalizacji z brazylijską gwiazdą, która zadebiutowała w KSW poddając Sofię Bagishvili. To starcie obiecuje niesamowite emocje, ponieważ obie zawodniczki mają na swoim koncie liczne zwycięstwa przez nokauty i poddania.

Starcie Wagi Ciężkiej – Štefan Vojčák vs. Kamil Gawryjołek

Warto również zwrócić uwagę na starcie wagi ciężkiej, które będzie jednym z najważniejszych wydarzeń wieczoru. Štefan Vojčák (6-1, 3 KO, 3 Sub), numer sześć wśród najlepszych zawodników królewskiej kategorii KSW, zmierzy się z niepokonanym Kamilem Gawryjołkiem (5-0, 4 KO, 1 Sub). Słowak powróci do klatki po pierwszej przegranej w karierze, którą zafundował mu były pretendent do pasa, Darko Stošić. Gawryjołek z kolei wejdzie do rywalizacji pełen pewności siebie po rozbiciu Oļegsa Jemeļjanovsa na gali XTB KSW 81 i wygranej przez poddanie na gali Strife. To starcie obiecuje niezwykłe emocje i jest idealnym przykładem na to, że w MMA nigdy nie można być pewnym wyniku.

Karta główna -karta walk KSW88 w Radomiu

Karta główna gali w Radomiu to zestawienie trzech wyjątkowych walk:

  • 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub)
  • 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub)
  • 120,2 kg/265 lb: Štefan Vojčák #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)

Podsumowanie i Wartość Gali

Gala KSW 88 w Radomiu obiecuje niezapomniane emocje dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki. Walka o prymat w Radomiu, starcie wagi słomkowej i pojedynek wagi ciężkiej gwarantują nieustanne napięcie i ekscytację. To wydarzenie z pewnością zapisze się w historii polskiego MMA, a fani z całego kraju już teraz nie mogą się doczekać tego wyjątkowego wieczoru.

Mamy nadzieję, że gala KSW 88 w Radomiu przyniesie wiele niezapomnianych chwil i wrażeń. Niezależnie od wyników walk, to wydarzenie będzie świętem dla wszystkich miłośników sportów walki. To dowód na to, że MMA w Polsce ma swoje niezaprzeczalne miejsce i rozwija się z każdą kolejną ga

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement