MMA.ORG.PL

KSW

Gala KSW 88 w Radomiu: Najważniejsze Informacje

Opublikowane

ksw 88 radom
źródło: KSW / kswmma.com

11 listopada 2023 roku to data, którą polscy fani mieszanych sztuk walki (MMA) z niecierpliwością wyczekują. Wówczas organizacja po raz drugi zawita do Radomia, aby zorganizować spektakularną galę . To wydarzenie obiecuje emocje na najwyższym poziomie i pojedynki, które pozostaną w pamięci fanów na długo. W tym artykule dowiesz się, gdzie można oglądać transmisję z gali, gdzie zakupić , oraz poznamy aktualną kartę walk.

Transmisja

Dla tych, którzy nie mogą być na żywo na gali w Radomiu, organizatorzy przygotowali szeroką transmisję na żywo. Transmisję będzie można obejrzeć na platformie KSWTV.com, która to jest oficjalnym źródłem transmisji na żywo oraz dostępem do archiwum walk . Oglądając galę na KSWTV.com, fani będą mieli dostęp do wielu dodatkowych materiałów, wywiadów i analiz.

Bilety

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu na żywo, na galę KSW 88 są już dostępne. można nabyć poprzez oficjalną stronę internetową KSW na eBilet.pl lub w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnej. Przed zakupem bilety warto sprawdzić dostępność miejsc i kategorie cenowe, ponieważ gale KSW są zazwyczaj wydarzeniami bardzo popularnymi, a bilety szybko się wyprzedają.

Ciekawostki i Oczekiwania

Gala KSW 88 w Radomiu to nie tylko starcia na ringu, to także wyjątkowa atmosfera, klimat i emocje. Kibice mogą oczekiwać fantastycznej oprawy, specjalnych gości i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Biorąc pod uwagę obecne formy zawodników i ich osiągnięcia, można spodziewać się wielu emocjonujących momentów i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Gala KSW 88 to także okazja, by polska publiczność mogła śledzić osiągnięcia swoich ulubionych zawodników i cieszyć się sportem, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Niezależnie od wyników walk, to wydarzenie jest doskonałą okazją do wspólnego kibicowania i dzielenia się pasją do MMA.

Starcie mistrzów nokautu dodane do karty walk XTB KSW 88

Gala XTB KSW 88 w Radomiu przyniesie ekscytujące zestawienie wagi półciężkiej zawodników, którzy słyną z posyłania rywali na deski. W pojedynku tym Henrique Da Silva (19-9, 17 KO, 1 Sub), numer pięć rankingu wagi półciężkiej KSW, zmierzy się z powracającym do organizacji byłym pretendentem do tytułu Marcinem Wójcikiem (18-8, 10 KO, 6 Sub). Do starcia dojdzie 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Znany z nokautującego ciosu, doświadczony Brazylijczyk Henrique da Silva, z przytupem zadebiutował w organizacji KSW. W październiku zeszłego roku zmierzył się z Tomaszem Narkunem, byłym mistrzem wagi półciężkiej i w pięknym stylu posłał go na deski frontalnym kopnięciem na głowę. Dla Da Silvy była to osiemnasta wygrana w karierze i siedemnasta zdobyta przez nokaut. W marcu tego roku Silva powrócił do okrągłej klatki, ale musiał w niej uznać wyższość Oumara Sy. Henrique da Silva ma za sobą bogatą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Popularny „Frankenstein” walczył do tej pory w Polsce, Brazylii, USA, Chorwacji, Czechach, Nowej Zelandii, Japonii i na Słowacji, przez dwa lata toczył boje dla organizacji UFC.

Marcin Wójcik wraca do organizacji KSW po kilkuletniej przerwie od występów w okrągłej klatce. Były pretendent do tytułu wagi półciężkiej KSW w ostatnich latach z sukcesami rywalizował w organizacji FEN i Gladiator Arena, gdzie zdobył mistrzowskie pasy. Wygrał też walkę pod skrzydłami amerykańskiej marki Professional Fighters League i dziś jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Marcin stoczył do tej pory 26 pojedynków, z których osiemnaście wygrał. Szesnaście razy tryumfował przed czasem, dziesięć razy posyłał rywali na deski, a sześć razy zwyciężał przez poddanie.

ksw88 radom

Aktualna Karta Walk

Karta walk na KSW 88 obiecuje wiele emocji i pojedynków na najwyższym poziomie. Oto aktualna karta walk:

  • Daniel vs. Patryk : W walce wieczoru Daniel , były pretendent do tytułu wagi piórkowej, zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, młodym i utalentowanym zawodnikiem, który ma na swoim koncie imponujące zwycięstwa. To starcie obiecuje wiele nieprzewidywalnych momentów i jest idealnym przykładem starcia doświadczenia z młodością.
  • Anita vs. Maria Silva: W kategorii wagowej słomkowej mamy pojedynek Anity i Marii Silvy. Obie zawodniczki są znane z agresywnego stylu walki, a ich spotkanie może przynieść wiele ekscytujących momentów.
  • Štefan Vojčák vs. Kamil Gawryjołek: Na tej samej gali zobaczymy starcie wagi ciężkiej, gdzie Štefan Vojčák zmierzy się z Kamilem Gawryjołkiem. To pojedynek, który może zakończyć się nokautem w każdej chwili, co zawsze przyciąga uwagę fanów wagi ciężkiej.

Walka wieczoru | Main event

65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub)

Karta główna | Main card

83,8 kg/185 lb: Bartosz Leśko (13-3-2, 2 KO, 7 Sub) vs. Piotr Kuberski (12-1, 10 KO)

93 kg/205 lb: Luis Da Silva #5 (19-9, 17 KO, 1 Sub) vs. Marcin Wójcik (18-8, 10 KO, 6 Sub)

52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub)

120,2 kg/265 lb: Štefan Vojčák #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)

83,8 kg/185 lb: Albert (12-7 1 NC, 4 KO, 7 Sub) vs. Nemanja Nikolić (10-1-1, 4 KO, 5 Sub)

65,8 kg/145 lb: Daniel Tarchila #8 (6-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Ramzan Jembiev (4-1, 2 KO)

83,9 kg/185 lb: Krystian Bielski (9-5, 4 KO, 1 Sub) vs. Andi Vrtačić (4-2, 2 KO)

77,1 kg/170 lb: Jivko Stoimenov (13-6 1NC, 7 KO, 6 Sub) vs. Jacek Gać (2-0, 2 KO)

Podsumowanie

Gala KSW 88 w Radomiu to wydarzenie, które nie może umknąć uwadze miłośników mieszanych sztuk walki. Dla tych, którzy nie mogą być na żywo, dostępna jest transmisja na platformie KSWTV.com, a dla tych, którzy pragną uczestniczyć osobiście, bilety są już dostępne do zakupu. Aktualna karta walk obiecuje emocje na najwyższym poziomie, a fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek i niezapomnianych chwil. Gala KSW 88 w Radomiu to prawdziwe święto MMA w Polsce, które łączy fanów i zawodników w pasji do sportu.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement