MMA.ORG.PL

KSW

Gala KSW 88 w Radomiu: Najważniejsze Informacje

Opublikowane

ksw 88 radom
źródło: KSW / kswmma.com

11 listopada 2023 roku to data, którą polscy fani mieszanych sztuk walki (MMA) z niecierpliwością wyczekują. Wówczas organizacja po raz drugi zawita do Radomia, aby zorganizować spektakularną galę 88. To wydarzenie obiecuje emocje na najwyższym poziomie i pojedynki, które pozostaną w pamięci fanów na długo. W tym artykule dowiesz się, gdzie można oglądać transmisję z gali, gdzie zakupić , oraz poznamy aktualną kartę walk.

Transmisja

Dla tych, którzy nie mogą być na żywo na gali w Radomiu, organizatorzy przygotowali szeroką transmisję na żywo. Transmisję będzie można obejrzeć na platformie KSWTV.com, która to jest oficjalnym źródłem transmisji na żywo oraz dostępem do archiwum walk KSW. Oglądając galę na KSWTV.com, fani będą mieli dostęp do wielu dodatkowych materiałów, wywiadów i analiz.

Bilety

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w wydarzeniu na żywo, na galę są już dostępne. można nabyć poprzez oficjalną stronę internetową KSW na eBilet.pl lub w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnej. Przed zakupem bilety warto sprawdzić dostępność miejsc i kategorie cenowe, ponieważ gale KSW są zazwyczaj wydarzeniami bardzo popularnymi, a bilety szybko się wyprzedają.

Ciekawostki i Oczekiwania

Gala KSW 88 w Radomiu to nie tylko starcia na ringu, to także wyjątkowa atmosfera, klimat i emocje. Kibice mogą oczekiwać fantastycznej oprawy, specjalnych gości i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Biorąc pod uwagę obecne formy zawodników i ich osiągnięcia, można spodziewać się wielu emocjonujących momentów i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Gala KSW 88 to także okazja, by polska publiczność mogła śledzić osiągnięcia swoich ulubionych zawodników i cieszyć się sportem, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Niezależnie od wyników walk, to wydarzenie jest doskonałą okazją do wspólnego kibicowania i dzielenia się pasją do MMA.

Starcie mistrzów nokautu dodane do karty walk XTB KSW 88

Gala XTB KSW 88 w Radomiu przyniesie ekscytujące zestawienie wagi półciężkiej zawodników, którzy słyną z posyłania rywali na deski. W pojedynku tym Henrique Da Silva (19-9, 17 KO, 1 Sub), numer pięć rankingu wagi półciężkiej KSW, zmierzy się z powracającym do organizacji byłym pretendentem do tytułu Marcinem Wójcikiem (18-8, 10 KO, 6 Sub). Do starcia dojdzie 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Znany z nokautującego ciosu, doświadczony Brazylijczyk Henrique da Silva, z przytupem zadebiutował w organizacji KSW. W październiku zeszłego roku zmierzył się z Tomaszem Narkunem, byłym mistrzem wagi półciężkiej i w pięknym stylu posłał go na deski frontalnym kopnięciem na głowę. Dla Da Silvy była to osiemnasta wygrana w karierze i siedemnasta zdobyta przez nokaut. W marcu tego roku Silva powrócił do okrągłej klatki, ale musiał w niej uznać wyższość Oumara Sy. Henrique da Silva ma za sobą bogatą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Popularny „Frankenstein” walczył do tej pory w Polsce, Brazylii, USA, Chorwacji, Czechach, Nowej Zelandii, Japonii i na Słowacji, przez dwa lata toczył boje dla organizacji UFC.

Marcin Wójcik wraca do organizacji KSW po kilkuletniej przerwie od występów w okrągłej klatce. Były pretendent do tytułu wagi półciężkiej KSW w ostatnich latach z sukcesami rywalizował w organizacji FEN i Gladiator Arena, gdzie zdobył mistrzowskie pasy. Wygrał też walkę pod skrzydłami amerykańskiej marki Professional Fighters League i dziś jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Marcin stoczył do tej pory 26 pojedynków, z których osiemnaście wygrał. Szesnaście razy tryumfował przed czasem, dziesięć razy posyłał rywali na deski, a sześć razy zwyciężał przez poddanie.

ksw88 radom

Aktualna Karta Walk

Karta walk na KSW 88 obiecuje wiele emocji i pojedynków na najwyższym poziomie. Oto aktualna karta walk:

  • Daniel vs. Patryk : W walce wieczoru Daniel , były pretendent do tytułu wagi piórkowej, zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem, młodym i utalentowanym zawodnikiem, który ma na swoim koncie imponujące zwycięstwa. To starcie obiecuje wiele nieprzewidywalnych momentów i jest idealnym przykładem starcia doświadczenia z młodością.
  • Anita vs. Maria Silva: W kategorii wagowej słomkowej mamy pojedynek Anity i Marii Silvy. Obie zawodniczki są znane z agresywnego stylu walki, a ich spotkanie może przynieść wiele ekscytujących momentów.
  • Štefan Vojčák vs. Kamil Gawryjołek: Na tej samej gali zobaczymy starcie wagi ciężkiej, gdzie Štefan Vojčák zmierzy się z Kamilem Gawryjołkiem. To pojedynek, który może zakończyć się nokautem w każdej chwili, co zawsze przyciąga uwagę fanów wagi ciężkiej.

Walka wieczoru | Main event

65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub)

Karta główna | Main card

83,8 kg/185 lb: Bartosz Leśko (13-3-2, 2 KO, 7 Sub) vs. Piotr Kuberski (12-1, 10 KO)

93 kg/205 lb: Luis Da Silva #5 (19-9, 17 KO, 1 Sub) vs. Marcin Wójcik (18-8, 10 KO, 6 Sub)

52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub)

120,2 kg/265 lb: Štefan Vojčák #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)

83,8 kg/185 lb: Albert (12-7 1 NC, 4 KO, 7 Sub) vs. Nemanja Nikolić (10-1-1, 4 KO, 5 Sub)

65,8 kg/145 lb: Daniel Tarchila #8 (6-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Ramzan Jembiev (4-1, 2 KO)

83,9 kg/185 lb: Krystian Bielski (9-5, 4 KO, 1 Sub) vs. Andi Vrtačić (4-2, 2 KO)

77,1 kg/170 lb: Jivko Stoimenov (13-6 1NC, 7 KO, 6 Sub) vs. Jacek Gać (2-0, 2 KO)

Podsumowanie

Gala KSW 88 w Radomiu to wydarzenie, które nie może umknąć uwadze miłośników mieszanych sztuk walki. Dla tych, którzy nie mogą być na żywo, dostępna jest transmisja na platformie KSWTV.com, a dla tych, którzy pragną uczestniczyć osobiście, bilety są już dostępne do zakupu. Aktualna karta walk obiecuje emocje na najwyższym poziomie, a fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek i niezapomnianych chwil. Gala KSW 88 w Radomiu to prawdziwe święto MMA w Polsce, które łączy fanów i zawodników w pasji do sportu.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement