MMA.ORG.PL

FAME MMA

FAME MMA 11: bilety, transmisja online, karta walk

Opublikowane

mankowski vs parke
fot.:https://www.kupbilecik.pl/img/gal_baza/7a9oq32xov20uch9.jpg?t=1629043953

„Konkurencja dla tańca z gwiazdami” organizuje już 11-stą galę walk w klatce w formule MMA i to z coraz wyższym poziomem czysto sportowym. Tezę tę potwierdza main event w postaci potyczki Borys „The Tasmanian Devil” vs Norman „Stormin” Parke, czyli niedawnych gwiazd KSW z występami również dla największych światowych organizacji jak UFC.

FAME MMA 11 – termin, miejsce, gdzie kupić bilety

Ciesząca się niezwykłą popularnością organizacja tym razem zagości w Gliwicach w tamtejszej Arenie przy ul. Akademickiej 50 już 2-go października! na samo wydarzenie dostępne są na stronie: https://www.kupbilecik.pl/

FAME MMA 11 – transmisja online, gdzie oglądać, stream live

to polska federacja, którą zarządza m.in. Wojciech Gola – gwiazda show-biznesu znana z występów w pierwszej edycji programu Warsaw Shore. Nic dziwnego zatem, że na jego galach występują osoby znane, głównie w świecie Internetu czy telewizji, nie mające do końca większego doświadczenia w sporcie. Gale oferują zatem głównie pojedynki typu freakfight z pewnymi wyjątkami.

Transmisję gali FAME MMA 11 obejrzymy na stronie oficjalnej stronie organizacji pod linkiem: famemma.tv/

Niezbędne jest założenie konta na platformie i uiszczenie opłaty (transmisja w systemie Pay-per-view). Galę można oglądać na jednym urządzeniu, np. na telewizorze, komputerze czy telefonie. Istnieje możliwość wykupienia PPV z tzw. reflinka od zawodników, którzy udostępniają go w swoich kanałach social media. Niektórzy z nich przekazują zyski z reflinków m.in. na cele charytatywne. Fame MMA 11 live PPV to jedyna legalna opcja aby obejrzeć całą galę i tym samym wesprzeć organizację i samych zawodników.

FAME MMA 11 – karta walk

Plejada gwiazd Internetu, celebryci, a nawet zawodowi, czynni zawodnicy MMA. Ich wszystkich możemy spodziewać się na najbliższej edycji FAME MMA. Pełny „rozkład jazdy”:

Main event: Borys „The Tasmanian Devil” vs Norman „Stormin” Parke (street fight dirty boxing / 15 minut bez rund / rękawice do MMA)

Co-main event: Sylwester vs Wojciech „OjWojtek” Przeździecki

Pozostała karta walk:

  • Piotr „Popo” Węgrzyn vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz
  • Michał „Boxdel” Baron vs Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski
  • Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „MiłyPan” Kołaczyński
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula
  • Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
  • Krystian „Krycha” Wilczak vs Aleksandr „Sasha” Muzheiko
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs Krzysztof „Fericze” Ferenc
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement