MMA.ORG.PL

High League

Maciej „Zony” Zoniuk na HIGH League 5! Gwiazda Twitcha stoczy drugą walkę w MMA

Opublikowane

zony high league 5
źródło: High League

Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów, Maciej Zoniuk, stoczy drugą walkę w MMA. „” wróci na HIGH League 5. Gala odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. dostępne na Eventim.pl. 

” był obecny już na pierwszej gali HIGH League. Poprowadził wtedy specjalną edycję „Rundek”, w której ugościł między innymi uczestników walki trzech. Sprawdził się w roli prowadzącego – w komentarzach można było przeczytać same pozytywne opinie na jego temat. 

Ulubieniec fanów w klatce wystąpił już w lutym tego roku. Podczas HIGH League 2 w krakowskiej Tauron Arenie skonfrontował się z lokalnym bohaterem, Norbertem „Disem” Gierczakiem. Po zaciętym pojedynku przegrał z youtuberem, jednak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Maciej Zoniuk zasłynął przede wszystkim jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (320 tys. subskrypcji) i Twitchu (675 tys. obserwujących). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. „Zony” to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema „Kolanami na ryj”. 

„Współczesny artysta estradowy, showman, erudyta, omnibus, polihistor, geniusz, muzyk, artysta, filantrop, wizjoner, komentator e-sportowy, osoba nieszablonowa, posiadacz nadzwyczajnie dużego ilorazu inteligencji oraz człowiek sukcesu, który przeszedł grę zwaną życiem” – tak siebie opisuje Zoniuk na Twitchu. Do tego szerokiego grona cech doszło jeszcze jedno określenie: zawodnik HIGH League.

Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce.

W klatce skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, , którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł „” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty „Fagaty” Fąk, oraz utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa „Bad Boya” Załęckiego, Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

High League 5 – karta walk

Agata „” Fąk vs TBA

vs Paweł „” Tyburski

Mateusz „Don Diego” vs TBA

Maciej „Zony” Zoniuk vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement