MMA.ORG.PL

FAME MMA

Wideo: Oficjalna zapowiedź FAME MMA 11 – Mańkowski vs Parke

Opublikowane

po raz kolejny pozytywnie zaskakuje i udowadnia, że jest daleko przed wszystkimi. Ich najnowszy trailer to genialny mix tego co najciekawsze na gali nr 11: freak fighty, hip hop, topowe gwiazdy social mediów i dwie legendy europejskiego MMA. Całość okraszona została świetnym utworem Sariusa i Smolastego „Nieśmiertelni”.

W walce wieczoru Borys zmierzy się z Normanem Parke w zupełnie nowej formule: walce bokserskiej w rękawicach do MMA trwającej 15 minut (bez podziału na rundy). Jak powiedział sam Borys w rozmowie z Michałem Baronem podczas programu FAME CAGE:

„Jaram się samą formułą walki, że nikt nigdy czegoś takiego nie zrobił. Mało tego, praktycznie wszystko, co się tam wydarzy, to jest wymyślone przeze mnie, nawet ta piętnastominutowa runda, to był mój pomysł. Bardzo się cieszę, że to wszystko zostało zaakceptowane i dojdzie do tego, i jeśli na stałe taka formuła zagości w sportach walki, to wydaje mi się, że będzie to spełniało oczekiwania kibiców. Bo tak jak powiedziałem, najbardziej popularne sporty walki to boks i MMA. Tutaj mamy połączenie tego, bo mamy zasady bokserskie, ale w małych rękawicach i mało tego bez podziału na rundy, tylko cały czas młócka. Wydaje mi się, że dla oka to będzie mega widowiskowe, mega kozackie.

W pozostałych walkach zobaczymy m.in. Sylwestra Wardęgę, Piotra „Popo” Węgrzyna, Mikołaja „Mixera” Magdziarza, Norberta „Smolastego” Smolińskiego, Filipa „Filipka” Marcinka i jednego z włodarzy – Michała Boxdela Barona.

Czekamy z niecierpliwością na drugą konferencję i galę, która odbędzie się już 2 października w Arenie Gliwice. Sprawdź gdzie obejrzeć galę FAME MMA 11 i kupić bilety

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement