MMA.ORG.PL

FAME MMA

Idą w ślady Pudziana. Kolejne przejścia ze StrongMan do MMA!

Opublikowane

krzysztof radzikowski fame mma
fot.: pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Radzikowski

Ileż to minęło już lat, gdy całą Polskę obiegła informacja o tym, że najpopularniejszy w kraju nad Wisłą zawodnik przechodzi do niezbyt wtedy jeszcze popularnego sportu jakim jest MMA. To głównie dzięki Mariuszowi Pudzianowskiemu sporty walki zyskały niesamowitą popularność wśród nowych odbiorców, często laików totalnie spoza kategorii.

W MMA są większe pieniądze niż w strongman

Poza słynnym „Pudzianem” swoich sił w MMA próbował m.in. Tyberiusz Kowalczyk, a w kolejce ustawili się właśnie Krzysztof oraz Konrad . Przed szerszą publicznością swoje umiejętności zaprezentują w ramach federacji . Potwierdzenie tej informacji spłynęło z wywiadów z każdym z nich podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed październikową galą FAME MMA 11, na której w walce wieczoru wystąpią Borys Mańkowski i Norman Parke. Sami zainteresowani przyznają, że w zawodach nie są w stanie zarobić takich pieniędzy, jakie są w dzisiejszych czasach w Polskim MMA.

Radzikowski i Karwat już na FAME MMA 12

Tempo narzucone przez organizację może imponować. 2-go października odbędzie się już jedenasta odsłona gali pod egidą tejże federacji. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku (ze wstępnych informacji już w listopadzie) odbędzie się także kolejna, dwunasta edycja, na której występ zapowiadają w.w. gentlemani. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia przeciwników.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement