MMA.ORG.PL

UFC

UFC 269 prosto z Las Vegas w STS TV

Opublikowane

ufc poirier
fot.: Facebook Dustin Poirier / UFC

Choć za oknem coraz większy chłód, to jednak w oktagonie i przed telewizorami robi się coraz bardziej gorąco. Wszystko przez gale MMA, których nie brakuje w ostatnim czasie. 12 grudnia w Las Vegas odbędzie się gala 269, a walką wieczoru będzie pojedynek mistrzowski Charlesa Oliveiry z Dustinem Poirierem, ostatnim pogromcą słynnego Conora McGregora.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier. Walka o pas UFC

Listopad przyniósł nam wiele emocji związanych z mieszanymi sztukami walki. Mistrzowskiego pasa bronił Jan Błachowicz, lecz nie dał rady. Grudzień dla fanów MMA wcale nie musi być gorszy, bo kalendarz walk jest bogaty i niezwykle ciekawy. Mimo braku udziału Polaka, gala 269 w Las Vega przykuwa uwagę, bo ciekawych pojedynków w oktagonie nie zabraknie.

To będzie walka wieczoru, a dla Oliveiry będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa. Ten pierwszy wygrał 31 walk a 8 przegrał. Ten drugi ma za sobą zwycięską „trylogię” z Conorem McGregorem oraz bilans 28 zwycięstw i 6 porażek. O tej walce pisze się i mówi od września tego roku, a zapowiada się ona świetnie. Wśród bukmacherów faworytem jest Dustin .

11 grudnia (w Polsce będzie już 12 grudnia) emocje będą sięgały zenitu. Z pewnością więc w naszym kraju będzie wielu chętnych do obejrzenia tego pasjonującego pojedynku w wadze lekkiej. I tu mamy dobrą wiadomość. Walkę Oliveira vs Poirier będzie można śledzić w STS TV! Wszystko dzięki nowej podpisanej umowie, dzięki której w będą pokazywane gale UFC aż do końca 2023 roku! To świetna wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki, bo dostęp do transmisji jest naprawdę prosty.

Jak i gdzie oglądać galę UFC 269?

Co zrobić, żeby oglądać MMA na żywo w ? Jedyne co trzeba zrobić, to zawrzeć przynajmniej jeden kuponu ze środków depozytowych. Co warte podkreślenia, nie jest wymagana żadna konkretna stawka zakładu, ani minimalny kurs. To dobra wiadomość dla kibiców, bo przykładowo za niewielkie pieniądze można śledzić mecze na żywo. Plan transmisji jest na bieżąco aktualizowany i wprowadzany na stronę zakładów bukmacherskich STS, dzięki czemu można sprawdzić i zaplanować śledzenie meczów na żywo wprost ze światowych oktagonów.

Inne walki gali UFC 269 w Las Vegas

Walka wieczoru, walką wieczoru, ale gala składać się będzie również z kilku innych walk w oktagonie, które też zapowiadają się ciekawie. Poniżej przedstawiamy pozostałe pojedynki, w tym jeden o pas mistrzowski wśród Pań.

  • Amanda Nunes (21-4) vs. Julianna Pena (10-4) – o pas mistrzowski
  • Kai Kara-France (22-9) vs. Cody Garbrandt (12-4)
  • Priscila Cachoeira (10-3) vs. Gillian Robertson (9-6)
  • Maycee Barber (9-2) vs. Montana de la Rosa (12-6-1)
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement