MMA.ORG.PL

KSW

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” w walce wieczoru KSW 70. Debiut Paczuskiego

Opublikowane

pudzian ksw70
źródło: KSW / kswmma.com

Już po raz siódmy powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali  70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

na galę KSW 70 są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

W Atlas Arenie, jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, odbyło się już siedem wydarzeń KSW. Przygoda przeplatająca historię tej hali z marką KSW rozpoczęła się 18 września 2010 roku wraz z galą KSW 14: Dzień Sądu. Jedną z najważniejszych postaci tego wydarzenia był Mariusz , który do tej pory tylko raz nie walczył podczas gal KSW w Atlas Arenie. W trakcie KSW 70 „” wejdzie do klatki będąc na fali czterech wygranych z rzędu. W ostatnich bojach Mariusz pokonał popularnego „Bombardiera”, Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milanovicia i Erko Juna. Wygrane te zapewniły Pudzianowskiemu trzecią pozycję w rankingu królewskiej kategorii wagowej organizacji KSW.


Radosław zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2019. Do dziś stoczył trzy pojedynki w klatkach i wszystkie wygrał. Wchodząc do świata MMA wniósł z sobą ogromne doświadczenie ze sportów uderzanych. Reprezentant ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i .

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Mariusz (16-7 1NC, 11 KO) vs TBA

Karta główna | Main card

83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement