MMA.ORG.PL

KSW

Zapowiedź KSW 69. Walka o pas wagi koguciej na kwietniowej gali w Warszawie

Opublikowane

ksw 69
źródło: KSW / kswmma.com

Już 23 kwietnia w warszawskim studiu ATM odbędzie się gala . W trakcie tego wydarzenia Sebastian  (9-2, 4 KO, 2 Sub) stanie do kolejnej obrony pasa wagi koguciej. Fani zobaczą również pojedynek czołowych zawodników wagi średniej, w którym Cezary  (13-1, 10 KO, 2 Sub) zmierzy się z Pawłem Pawlakiem (19-4-1, 9 KO, 3 Sub).

na galę są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Sebastian , mistrz wagi koguciej, pozostaje niepokonany od roku 2019. W ostatnim boju stanął do pierwszej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Bruno Santosa. Technika kończąca w wykonaniu mistrza została nagrodzona bonusem i prestiżową statuetką Heraklesa za najlepsze poddanie 2021 roku. Sebastian zdobył pas na gali 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł.


Cezary powróci do okrągłej klatki po emocjonującym pojedynku z Marcinem Krakowiakiem. Starcie, do którego doszło podczas gali , zakończyło się nokautem w trzeciej rundzie i zostało wybrane walką wieczoru tego wydarzenia. Popularny „Polski Czołg” słynie z siły swoich ciosów. Do tej pory aż dziesięć pojedynków zakończył nokautami. Kęsik ma na swoim koncie zdobycie pasa kategorii średniej organizacji TFL, a aktualnie znajduje się na piątym miejscu rankingu tej kategorii w .

w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybraną walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. Były mistrz organizacji Babilon MMA jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, a od roku 2019 pozostaje niepokonany. Udany debiut w KSW zapewnił Pawłowi czwarte miejsce w rankingu wagi średniej.

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) vs TBA

Karta główna | Main card

83,9 kg/185 lb: (19-4-1, 9 KO, 3 Sub) vs Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub)

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement