MMA.ORG.PL

High League

Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3! Zmierzy się z Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk

Opublikowane

brodnicka wybrańczyk high league 3
źródło: High League

Pięściarska mistrzyni świata wróci do klatki na gali HIGH League 3. 4 czerwca w ERGO ARENIE Ewa w emocjonującym pojedynku skrzyżuje rękawice z Kamilą „Kamiszką” . w sprzedaży na Eventim.pl

Ewa „Kleo” w HIGH League zadebiutowała podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia, również w Trójmieście, zmierzyła się z Anielą „” Bogusz. Starcie poprzedziły niezwykle interesujące konferencje. Z królową freak-fightów przegrała, jednak wciąż liczy na rewanż. Najpierw musi wygrać walkę na HIGH League 3!

Brodnicka trafiła do organizacji jako pięściarska mistrzyni świata. Na zawsze zapisała się w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim praktycznie wszystko.

Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas World Boxing Organization należał do niej przez przez ponad dwa i pół roku. 


Brodnicka swoją dominację w polskim boksie udowodniła w 2015 roku – w bezpośrednim starciu wypunktowała Ewę Piątkowską. Bilans 37-latki w pięściarstwie to 20 wygranych (2 przez nokaut) i tylko jedna porażka.

Jej rywalka, Kamila , również jest świetnie znana kibicom boksu. To na co dzień życiowa partnerka jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Artura Szpilki.  „Kamiszka” w MMA stoczyła do tej pory trzy walki. Astafiewą pokonała przez poddanie w drugiej rundzie.

Walka odbędzie się na zasadach MMA. To gwarantuje gorący pojedynek w okrągłej klatce HIGH League! 

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. w sprzedaży na Eventim.pl

Brodnicka vs Wybrańczyk, fot. High League

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Simao oraz influencer i youtuber Marcin

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk High League 3

” Simao vs Marcin

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”

Aniela „” Bogusz vs Astafiewa (LETHWEI)

Denis „Bad Boy” vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Ewa Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement