MMA.ORG.PL

High League

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn na HIGH League 3! „Bad Boy” i „Don Diego” wyjaśnią konflikt

Opublikowane

załęcki don diego
źródło: High League

„Bad Boy” wyjaśni kolejny konflikt! Denis zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. w sprzedaży na Eventim.pl

Denis to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na . W debiucie w lidze Malika Montany wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem „Alanikiem” Kwiecińskim.

Nie tylko starcie w klatce było gorące. Emocje towarzyszyły tej walce od samego początku. Denis Załęcki i Alan byli w największym konflikcie w historii HIGH League. W klatce wyjaśnili, kto jest lepszy, jednak przy samej formule walki pojawiały się ogromne kontrowersje. „Bad Boy” chciał walczyć w piąstkówkach, czyli mniejszych rękawicach. „Alanik” na to nie pozwolił.

Denis Załęcki w kolejnym starciu spełni swoje życzenie i zadebiutuje w pełnym MMA! Tym razem zobaczymy, na co stać go również w parterze.

Denis vs Don Diego, fot. High League

Rywalem wojownika z Torunia będzie jeden z najlepszych polskich kickbokserów i zawodników walk na , Mateusz „Don Diego” , który również wystąpi po raz pierwszy w MMA. 

„Don Diego” świetnie radził sobie na galach , gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. w sprzedaży na Eventim.pl.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Simao oraz influencer i youtuber Marcin

Aktualna karta walk High League 3

” Simao vs Marcin

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”

Aniela „” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego”

Ewa vs Kamila „Kamiszka”

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement