MMA.ORG.PL

High League

High League dolewa Rocket Fuel do karty walk! Hardkorowy Koksu rywalem Robura

Opublikowane

robur wk - burneika- high league 3
źródło: High League

Hardkorowy Koksu” wraca do klatki! Robert zmierzy się z Robertem „Roburem” Orzechowskim z grupy „” na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. w sprzedaży na Eventim.pl.

Po kapitalnym debiucie Michała „Owcy” Owczarzaka w HIGH League nadszedł czas na występ kolejnego reprezentanta ekipy Warszawskiego Koksa. Tym razem w klatce zaprezentuje się Robert „” Orzechowski!

” ma 34 lata, mierzy 180 centymetrów i waży 90 kilogramów. Do pojedynku przygotowuje się pod okiem doświadczonego szkoleniowca, Norberta Daszkiewicza. Jego codzienne treningi siłowe wszyscy znają z YouTube’a. Pora przekonać się, co potrafi w prawdziwym pojedynku!

Wielki powrót na HIGH League 3! Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika rywalem Roberta „Robura” Orzechowskiego

„Hardkorowy Koksu” wróci do klatki po kilkuletniej przerwie. Swoją karierę zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym. Uległ wtedy Pawłowi „Popkowi” Mikołajuwowi.

Robert to prawdziwa legenda polskiego Internetu. Zasłynął z ogromnej siły i jeszcze większych mięśni. Sympatycznego Litwina pokochała cała Polska.

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta. To będzie prawdziwy freak-fight!

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Simao oraz influencer i youtuber Marcin . Pewny jest również występ Denisa „Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Karta walk High League 3

Simao vs Marcin  

Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika 

Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn 

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk 

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement