MMA.ORG.PL

Armia Fight Night

Armia Fight Night 10 – już 16 lipca w Żywcu! Bilety, transmisja i szczegóły gali.

Opublikowane

armia fight night plakat
fot.:https://www.facebook.com/armiafight/

Pora na kolejną, dziesiątą już galę , na których to pokazy umiejętności prezentują zwykle przedstawiciele Polskich służb mundurowych. W walce wieczoru jubileuszowej odsłony staną naprzeciw siebie Jacek (7-6) i Tymoteusz Łopaczyk (7-2). Potyczka odbędzie się w kategorii półśredniej.

„Reprezentant MMAsakra Gym jest weteranem organizacji – sportowe umiejętności Jacka Bednorza mogliśmy podziwiać już od pierwszych edycji gal AFN.” – czytamy na oficjalnej stronie organizacji. Doświadczenie to jedno, a przygotowanie, aktualna forma i dyspozycja dnia zarówno po jednej jak i po drugiej stronie klatki potrafią nie raz pokrzyżować wszystkie plany. Znając jednak możliwości obu Panów, nie możemy doczekać się już tego pojedynku.

Na gali AFN10 nie zabraknie także starcia kobiet, gdzie Daria Rehil (3-0) podzieli klatkę z Klaudią Sygułą (1-1). Która z nich wróci z tarczą, a która na tarczy? Dowiemy się już 16 lipca w amfiteatrze w Żywcu!

Gdzie oglądać AFN 10 i kupić bilety?

Transmisja dziesiątej gali odbędzie się 16 lipca 2021 w TVP Sport.

Bilety dostępne na: https://ticketos.pl/event/3784/gala-armia-fight-night-x

Fotorelacja z media treningu przed jubileuszową, dziesiątą odsłoną gali Armia Fight Night, w którym udział wzięli m.in. Jacek i Adrian dostępna jest w mediach społecznościowych organizacji:

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement