MMA.ORG.PL

KSW

Donovan Desmae i Artur Sowiński skrzyżują rękawice na KSW 71 w Toruniu

Opublikowane

artur kornik sowiński ksw71
źródło: KSW / kswmma.com

Piąty zawodnik rankingu kategorii lekkiej, Donovan Desmae (15-8, 7 KO, 4 Sub), zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej podczas gali  71. Rywalem Belga 18 czerwca w Arenie  będzie jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Artur „Kornik”  (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub).

na galę są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Transmisja z gali KSW71 w Toruniu odbędzie się na platformie VIAPLAY

Donovan Desmae jest pierwszym zawodnikiem z Belgii, który postawił stopę w klatce KSW. „Vegas” ostatnio popisał się znakomitymi umiejętnościami grapplingowymi i w nietypowy  sposób odklepała Łukasza Rajewskiego na gali . Wcześniej, po bardzo widowiskowej walce nagrodzonej bonusem za najlepsze starcie gali, 30-latek został pokonany przez Romana Szymańskiego.


Artur to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW. „Kornik” ma na koncie już 21 starć w białym ringu i okrągłej klatce. Były mistrz kategorii piórkowej oraz pretendent do pasa wagi lekkiej wygrywał między innymi z Maciejem Jewtuszką, Anzorem Azhievem, Łukaszem Chlewickim i Kleberem Koike Erbstem. Ostatnio 35-latek stanął do walki poza KSW i na pięciorundowym dystansie pokonał Antona Kuivanena, dzięki czemu sięgnął po pas mistrzowski organizacji EFM.

Karta walk na dzień 20.05

120,2 kg/265 lb: Artur (0-0) vs TBA

70,3 kg/155 lb: vs Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement