MMA.ORG.PL

High League

High League 4: Rewanż o pas w walce kobiet! Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin 2

Opublikowane

lexy natsu 2
źródło: High League

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i !

Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia „” Karczmarczyk. , pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce.

Rewanż Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin o pas na HIGH League 4!

Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą „Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie „Team X”. Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia „Natsu” Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą „Natsu World„.

Poczynania młodych celebrytek już teraz śledzą miliony fanów. Niedawno Lexy Chaplin na Instagramie przekroczyła barierę dwóch milionów obserwujących, natomiast „Natsu” obserwuje ponad półtora miliona osób. Ich zasięgi potwierdzają tezę, że są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. 

Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski, a to dodaje do niego olbrzymią dawkę emocji!

Gala HIGH League 4 odbędzie się 17 września w Arenie . Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na wydarzenie w serwisie Eventim.pl! W karcie walk znajdą się największe polskie gwiazdy showbiznesu, rozrywki i sportu – między innymi słynny pięściarz i pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” Szpilka. To dopiero początek wielkich ogłoszeń!

Karta walk:

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur Szpilka vs TBA

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement