MMA.ORG.PL

KSW

„Akop nie ma prawa wygrać tego pojedynku”. Szybka wygrana Kołeckiego.

Opublikowane

szymon kołecki ksw
fot.:https://www.facebook.com/szymonkolecki1/posts/368152961338831

Nie doszło do sensacji w walce wieczoru gali 62, w której rękawice skrzyżowali Szymon i Akop . Cytując komentatorów gali oraz patrząc na aspekty czysto sportowe Akop nie miał prawa wygrać tego pojedynku. I tak też się stało. Po zaledwie kilkudziesięciu sekundach pierwszej rundy to mistrz olimpijski „zgasił światło” swojemu przeciwnikowi po serii ciosów bokserskich i było już po wszystkim.

Przyjaciółmi nie będziemy, ale uznaję jego sportową wyższość.

Pomimo wielokrotnej „wymiany uprzejmości” przed walką obaj zawodnicy podeszli bardzo profesjonalnie do wywiadów po zakończeniu pojedynku. Zarówno jak i stwierdzili niemal jednomyślnie, że nie będą nigdy się przyjaźnić, ale życzą sobie powodzenia w kolejnych potyczkach. Dodatkowo Akop z uznaniem przyznał, że Szymon posiada lepsze umiejętności, co udowodnił w klatce i nie będzie poruszał więcej tego tematu.

Gala KSW 62 to już historia.

Szybką wygraną Szymona Kołeckiego w main evencie zakończyła się gala 62 na której doszło m.in. do sensacyjnej wygranej Tomasza Sarary w pojedynku z Filipem Bradariciem. Debiutujący , który po drugiej rundzie ledwie swojego pojedynku ledwie kontaktował, niespodziewanie wrócił niczym feniks z popiołów i w trzeciej rundzie dokonał niemożliwego pokonując swojego oponenta z Chorwacji.

Ponadto kibice Artura „Kornika” Sowińskiego mimo iż obejrzeli fantastyczny pojedynek z udziałem swojego idola, to nie będą wspominać miło gali . Byliśmy świadkami „nokdaunów” z obu stron, to finalnie Sebastian Rajewski po niejednogłośnej decyzji sędziów został ogłoszony zwycięzcą tego pojedynku.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement