MMA.ORG.PL

POZOSTAŁE

5. Mistrzostwa MMA odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!

Opublikowane

5 mistrzostwa mma
źródło: Stowarzyszenie MMA Polska

Już 8 października odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie ! 5. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Gliwicach, w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia mmapolska.org poprzez formularz zgłoszeniowy.

Data zakończenia zapisów: 01.10.2022 ​
Opłata startowa: I termin do 20.09.2022 – 80 zł
II termin od 21.09.2022 do 01.10.2022 – 100 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 01.10.2022 – zgłoszenie jest nieważne.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie już na zawodach mogą walczyć również kadeci.

Stowarzyszenie po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Wola, Kostka Transporte, Studio 306, Pitbull West Coast, MondoLab Suplementy i Overlord Fightgear.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Miastem i Areną .

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement