MMA.ORG.PL

POZOSTAŁE

Miasto Gliwice partnerem 5. Mistrzostw MMA

Opublikowane

amatorskie mistrzostwa mma
źródło: MMA Polska

Partnerem 5. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie zostało miasto .

są jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura, a także zróżnicowana oferta kulturalna i sportowo-rekreacyjna czynią je nie tylko świetnym miejscem do życia, ale też popularnym celem turystycznym. 

Jest to też jedno z najlepiej skomunikowanych miast w Polsce, na którego terenie krzyżują się autostrady A1 i A4, do wielu miast w konurbacji górnośląskiej można z Gliwic dotrzeć dzięki Drogowej Trasie Średnicowej. Miasto może pochwalić się również największym portem śródlądowym w kraju, a także zmodernizowanym lotniskiem, które jest wizytówką rozwoju transportu lotniczego w mieście. Gliwice to także ważny ośrodek akademicki, naukowy i przemysłowy – wykwalifikowane kadry windują pozycję miasta w rankingach innowacyjności i dynamicznego rozwoju.

5. Mistrzostwa MMA odbędą się już 8 października właśnie w Gliwicach. Stowarzyszenie po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

Najbliższej zawody zostaną rozegrane w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement