MMA.ORG.PL

Nowa Siła

Wideo: Nowa Siła – Paweł Klimas

Opublikowane

Pragniemy przedstawić nowy cykl portalu mma.org.pl o nazwie „”, w którym będziemy prezentować młodych (wiekiem lub stażem, gdyż czasem do odkrycia talentu lub nagłego błysku formy dochodzi nieco później, ale nigdy nie jest za późno!) zawodników MMA z różnych zakątków Polski.

Na pierwszy ogień wzięliśmy 23 latka pochodzącego z mazur, Pawła Klimasa (2-0-0). Wideo z dwóch dotychczasowych walk (obie wygrane, rekord na dzień 10.08.2021) potwierdza nietuzinkowe umiejętności, zaangażowanie oraz wysoką formę fizyczną. Jego wyższość musieli uznawać kolejno Piotr Janik i Kamil Mikielski. W zawodowym MMA Paweł zaprezentował się szerszej publiczności na dwóch edycjach Browar Północy Fight Night. Do swojego dorobku w mieszanych sztukach walki dorzucił jedno zwycięstwo w amatorskim występie na ALMMA 176 gdzie pokonał Kamila Łuczaja. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych faktów z dotychczasowej kariery Pawła:

Runmageddon zaliczony. Forma rośnie!

Treningi pod okiem bardziej doświadczonych

Złoty medal Mistrzostw Polski

W 2019 Paweł zdobył w kategorii do 84kg Full Contact pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Sochaczewie.

Jesteś rokującym zawodnikiem MMA i chciałbyś/chciałabyś abyśmy opisali Twoją przygodę z mieszanymi sztukami walki na naszym portalu? Nie zwlekaj i nie przegap swojej szansy, odezwij się do nas na facebooku 🙂 Chętnie opiszemy historię, pokażemy wideo z walk, czy przeprowadzimy wywiad.

Reklama
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement