MMA.ORG.PL

UFC

Zapowiedź: UFC Fight Night – Błachowicz vs Rakić w STS TV!

Opublikowane

błachowicz
fot.: commons.wikimedia.org

Jan wraca do oktagonu. Już w nocy z sobotę na niedzielę cieszynianin zaprezentuje się w walce wieczoru podczas gali Fight Night w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie Austriak Aleksander , a stawką – szansa na walkę o pas kategorii półciężkiej w przyszłości. Walkę będzie można zobaczyć na żywo w STS TV!

Data: 14 maja 2022 (noc z soboty na niedzielę) – Jan wyjdzie do klatki około 6:30 rano (niedziela) Polskiego czasu.
Lokalizacja: APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone

Walka Błachowicz – pierwotnie miała się odbyć 26 marca. Jednak w styczniu Polak narzekał na problemy zdrowotne z kręgosłupem. „Cieszyński Książe” musiał więc najpierw uporać się z kontuzją, by móc myśleć o pojedynku z Rakiciem. Dlatego też walkę przeniesiono na 14 maja.

Walka Błachowicz – Teixeira szansą dla obu

Dla Polaka sobotnie starcie w oktagonie może być bardzo ważne w kontekście jego dalszej przyszłości w kategorii półśredniej UFC. Biorąc pod uwagę ranking, a także fakt, że w czerwcu Jiri Prochazka zmierzy się z Gloverem Teixeirą o mistrzowski pas, Polak w przypadku zwycięstwa z Rakiciem będzie miał w przyszłości dużą szansę na natychmiastowe odzyskanie trofeum, które stracił w październiku 2021 podczas gali .

Szczególnie, jeśli uda mu się skończyć swojego najbliższego oponenta przed czasem. Austriakowi jednak bez wątpienia też szczególnie zależy na odniesieniu zwycięstwa – dokładnie z tego samego powodu. Wygrany tej walki będzie bowiem prawdopodobnie przyszłym pretendentem do tytułu. Błachowicz zajmuje pierwsze miejsce w rankingu UFC w swojej kategorii wagowej, a Rakić jest trzeci. Szanse są więc wyrównane, ale w zakładach bukmacherskich ciut niższy kurs jest na Austriaka.

Transmisja walki Błachowicz – Rakić w STS TV

Walka wieczoru może ściągnąć przed smartfony, tablety, laptopy i telewizory setki tysięcy, a nawet miliony widzów. Gdzie będzie można zobaczyć starcie Błachowicza i Rakicia? Walkę Polaka na żywo będzie można śledzić w STS TV! Wszystko dzięki nowej podpisanej umowie, dzięki której w będą pokazywane gale UFC aż do końca 2023 roku! To świetna wiadomość dla fanów mieszanych sztuk walki i Jana Błachowicza, bo dostęp do transmisji jest naprawdę prosty.

Jak oglądać walkę Błachowicza i galę UFC 267?

Co zrobić, żeby oglądać MMA na żywo w ? Jedyne co trzeba zrobić, to zawrzeć przynajmniej jeden kuponu ze środków depozytowych. Co warte podkreślenia, nie jest wymagana żadna konkretna stawka zakładu, ani minimalny kurs. To dobra wiadomość dla kibiców, bo przykładowo za niewielkie pieniądze można śledzić mecze na żywo. Plan transmisji jest na bieżąco aktualizowany i wprowadzany na stronę zakładów bukmacherskich STS, dzięki czemu można sprawdzić i zaplanować śledzenie meczów na żywo wprost ze światowych oktagonów.

Karta walk UFC FN

karta główna

Jan Błachowicz vs. Aleksander Rakić

Ryan Spann vs. Ion Cutelaba

Davey Grant vs. Louis Smolka

Katlyn Chookagian vs. Amanda Ribas

Frank Camacho vs. Manuel Torres

Jake Hadley vs. Allan Nascimento

Karta wstępna UFC Fight Night

Viviane Araujo vs. Andrea Lee

Michael Johnson vs. Alan Patrick

Virna Jandiroba vs. Angela Hill

Tatsuro Taira vs. Carlos Candelario

Nick Maximov vs. Andre Petroski

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement