MMA.ORG.PL

UFC

Zachwyt szefa UFC nad Polakiem. Łukasz Brzeski wywalczył kontrakt

Opublikowane

łukasz brzeski ufc
fot.:https://www.facebook.com/photo/?fbid=207630521358184&set=a.116356453818925

, głównodowodzący największej i najpopularniejszej federacji MMA na świecie wypowiedział się na temat Łukasza Brzeskiego po jego ostatnim pojedynku. Podczas ostatniej gali ’s Contender Series Polak poddał Dylana Pottera i tym samym wywalczył sobie kontrakt z organizacją !

Kolejny Polak w UFC – waga ciężka

Łukasz Brzeski, polski zawodnik MMA wagi ciężkiej swój pierwszy zawodowy pojedynek stoczył w 2013roku. Od tamtej pory wygrał aż dziewięć z jedenastu pojedynków, raz zremisował i tylko raz uznał wyższość rywala.

Ten dzieciak wszedł dziś do klatki, żeby wygrać. Jest wytrzymały, twardy i głodny zwycięstwa. Cały czas szedł do przodu i trafiał rywala prawdziwymi bombami. Ani przez chwilę nie przestał próbować skończyć walki przed czasem i zrobił to. Ten dzieciak zasłużył na to, żeby tu być i dostanie swoją szansę.

Dana White o Łukaszu Brzeskim w programie Contender Series 
Tłum. MMAROCKS

Przed podpisaniem kontraktu przez Łukasza z Ultimate Fighting Championship, walczył on dla federacji Babilon MMA. Na matach polskiej organizacji pokonał m.in. Michała Orkowskiego, Ednaldo Oliveirę i Michała Piwowarskiego, a zremisował z Michałem „Masakrą” Kitą.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement