MMA.ORG.PL

High League

Wraca HIGH LEAGUE! Alberto vs Dubiel na czerwcowej gali! Bilety już w sprzedaży

Opublikowane

high league 3, alberto dubiel
źródło: High League

HIGH League wraca do Trójmiasta! 4 czerwca w ERGO ARENIE kolejny raz zszokuje polską scenę freak-fightów. już w sprzedaży – tylko na Eventim.pl

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin .

to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. Wśród szerszej publiczności zadebiutował na początku 2020 roku i błyskawicznie zrewolucjonizował polski rynek muzyczny. Zapowiada, że w debiucie nie będzie co zbierać po jego rywalu!

Utwory takie jak „Dwutakt”, „Strzał” czy „Z bratem zarabiam papier” wprowadziły kultowe zwroty i sformułowania. Osiągnęły też rekordowe wyniki wyświetleń i odsłuchań w serwisach YouTube i Spotify.


To nie będzie łatwe zadanie dla debiutującego w klatce Alberto. Jego rywal wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. Swoją sportową karierę rozpoczął od wymagającego starcia na pełnym dystansie, a w kolejnych bojach rozprawiał się z rywalami po duszeniu i brutalnych uderzeniach w parterze.

jest jednym z najsłynniejszych polskich influencerów. Jego codzienne życie śledzą miliony fanów w mediach społecznościowych. Zasłynął między innymi swoimi prankami na YouTubie i uczestnictwem w projekcie Team X. 

W klatce Alberto będzie znacznie cięższy i wyższy od swojego rywala. Doświadczenie w sportach walki stoi jednak po stronie Dubiela. Bukmacherzy sądzą, że to prankster zwycięży w pojedynku na pięści. 4 czerwca w ERGO ARENIE przekonamy się, kto lepiej radzi sobie w MMA! Tego nie można przegapić.

Alberto vs Dubiel – High League 3

Walka Alberto vs Dubiel to dopiero początek. HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo!

Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Karta walk High League 3

Alberto Simao vs Marcin Dubiel 

Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika 

Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn 

Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk 

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement