MMA.ORG.PL

KSW

Wideo: KSW 67 – Adrian Bartosiński poddał Grzebyka. Śmiełowski wygrywa 8s przed końcem walki!

Opublikowane

grzebyk bartosiński ksw 67
źródło: KSW / kswmma.com

W drugiej walce wieczoru naprzeciwko siebie stanęli Andrzej i Adrian , numer trzy i cztery rankingu wagi półśredniej.

Po dwóch minutach wymian w stójce Adrian zdecydował się na obalenie. Ostatecznie wstał i starcie dalej toczyło się w klinczu, ale po chwili znowu trafiło na matę. Bartosiński był z góry, jednak to Andrzej zadawał ciosy z dołu. W końcu Bartosiński też ruszył do ataku, a pod koniec rundy mocno trafił rywala w trakcie.

W drugiej rundzie starcie – po mocnym ciosie Andrzeja Grzebyka – bardzo szybko trafiło na matę, a tam sytuacja się odwróciła, Adrian złapał nogę Andrzeja i zmusił go do poddania się.

Wynik: Adrian Bartosiński pokonał Andrzeja Grzebyka przez poddanie (balacha na kolano), 0:33 runda 2

Dawid Śmiełowski w emocjonującym boju znokautował Filipa Pejicia

Starcie Filipa Pejicia z Dawidem Śmiełowskim na gali zapowiadało się na niezwykle ciekawy, stójkowy bój zawodników lubiących nokautować swoich rywali.

W tym starciu ani chwili nie było spokoju. Panowie od samego początku poszli na potężne wymiany i całą rundę mocne ciosy i kopnięcia szukały celu.

W drugiej odsłonie nie zmienił się rytm walki, ale w pewnym momencie Filip trafił Dawida, który przez pewien czas przeżywał trudne chwile w klatce. Polak przetrwał jednak gorszy czas i wrócił do wymian z Pejiciem.

W trzeciej odsłonie w starciu pojawiło się nieco klinczu i walki pod siatką, ale przez większą część rundy zawodnicy cały czas szukali nokautu. Dosłownie w ostatnich sekundach Dawid mocno trafił Pejicia i już na macie rozbił go ostatecznie.

Wynik: Dawid Śmiełowski pokonał Filipa Pejicia przez KO (ciosy), 4:52, runda 3

źródło: / kswmma.com

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement