MMA.ORG.PL

High League

To będzie brutalna walka kobiet? Legendarne zasady na HIGH League 3! „Lil Masti” vs „Zusje”

Opublikowane

lil masti zusje high league
źródło: High League

Brutalny boks birmański po raz pierwszy w polskich freak-fightach! Na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE, w pojedynku na szalonych zasadach zmierzą się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. w sprzedaży na Eventim.pl

Aniela Bogusz nie ma konkurencji w polskich freak-fightach. „” wygrała dwie pierwsze walki w bardzo efektownym stylu. Podczas pierwszej gali HIGH League również była bezkonkurencyjna. W sierpniu ubiegłego roku w ERGO ARENIE pokonała przed czasem pięściarską mistrzyni świata, Ewę „Kleo” Brodnicką. Starciu towarzyszyły „dymy”, których na długo nie zapomnimy.

Słynna influencerka i youtuberka do Trójmiasta wróci w nowej formule walki. Zapoczątkuje nową erę w historii polskich freak-fightów i zmierzy się z Astafiewą w legendarnym boksie birmańskim, znanym również jako lethwei. 


Zasady boksu birmańskiego gwarantują niezwykle brutalne pojedynki wywodzące się z Azji. Konfrontacja odbędzie się w małych, najtwardszych rękawicach. Na HIGH League 3 zobaczymy prawdziwą stójkową wojnę. W starciu dozwolone będą również uderzenia głową!

Zusje Astafiewa związała się z HIGH League umową i będzie nową zawodniczką organizacji. Wcześniej stoczyła w MMA cztery pojedynki, z czego wygrała dwa. Jej konkurentki zostały zdominowane!

Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. 

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Simao oraz influencer i youtuber Marcin . Wcześniej w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” . Pewny jest również występ Denisa „Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Lil Masti vs Zusje. Źródło: High League

Karta walk High League 3

” Simao vs Marcin

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)

Denis „Bad Boy” vs Mateusz „Don Diego”

Ewa vs Kamila „Kamiszka”

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement