MMA.ORG.PL

UFC

Świat MMA zachwycony Teixeirą. Jon Jones wyśmiewa postawę Błachowicza

Opublikowane

ufc 267 porażka błachowicza
fot.: UFC 267 / ufc.com / UFC Fight Pass

Jan nie obronił tytułu mistrza w kategorii półciężkiej. Ta informacja spadła na wszystkich sympatyków fightera z Cieszyna niczym grom z jasnego nieba. Polak będący faworytem do zwycięstwa w walce z Gloverem Teixeirą niestety uległ w drugiej rundzie 42-latkowi z Brazylii. Były mistrz kategorii półciężkiej Jon nie ukrywał radości z porażki Błachowicza na gali w Abu Zabi.

Jon Jones ostro w kierunku Błachowicza

Starcie Polaka mocno skupiło uwagę byłego mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa, który swego czasu miał również okazję mierzyć się z Gloverem Teixeirą. W 2014 udało mu się pokonać Brazylijczyka.

tuż po walce wieczoru nawiązał w swoich mediach społecznościowych do wcześniejszych wypowiedzi, w których Polak twierdził, że Jon uciekł do wagi ciężkiej z obawy przed wzrastającą konkurencją w jego kategorii.

W zdecydowanie bardziej kulturalny sposób swoje wpisy zamieściło całe grono sportowców, nie tylko ze świata MMA. Głównie są to pochwały w kierunku 42-letniego Brazylijczyka, gdyż ten mocno zaskoczył kibiców sportów walki swoją wygraną. Sporą uwagę na pewno skupia post m.in. Conora McGregora:

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement