MMA.ORG.PL

High League

Raper i gwiazdor instagramowych live’ów Josef Bratan w karcie walk HIGH League 4!

Opublikowane

josef-bratan
źródło: High League

Do karty walk gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie , dołączył charyzmatyczny raper i gwiazdor instagramowych live’ów, Jose „.

Ten ulicznik z praskiego blokowiska, którego pasją jest rap, zadebiutował w MMA podczas pierwszej edycji HIGH League. Zmierzył się wtedy z tiktokerem Gabrielem „Cesarzem Narcyzem” Bystrzyckim. Ostatecznie zwyciężył przez decyzję. Czas na kolejne wyzwanie w klatce!

na początku 2021 roku dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem „Wuwua”, który do tej pory uzyskał ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z takich hitów jak „La Manga”, „Z bratem zarabiam papier”, „Szyby”, „Kawasaki” czy „Antonio Banderas”, w których brał udział obok między innymi Malika Montany, Alberta czy Diha.

W ostatnim czasie Jose został gwiazdą instagramowych live’ów. Zrobił prawdziwe, wielkie show. Można spodziewać się, że widzów HIGH League czekają kolejne niespodzianki z udziałem tego kontrowersyjnego rapera!

Nazwisko rywala reprezentanta GM2L zostanie podane wkrótce.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i .

Poza tym odbędzie się jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” .

Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „’em” Bombą. W MMA zadebiutuje też streamer Jakub „” Krawczyk-. Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce.

na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement