MMA.ORG.PL

POZOSTAŁE

Ponad 300 pojedynków odbyło się na 5. Mistrzostwach MMA w Gliwicach

Opublikowane

mistrzostwa amatorskiego mma gliwice
źródło: Stowarzyszenie MMA Polska

W minioną sobotę w Gliwicach odbyły się 5. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie . Wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbą zawodników.

Zawodnicy z całego kraju rywalizowali w trzech okrągłych klatkach w kategoriach juniorów, seniorów, kadetach i formule pierwszego kroku.

Na 5. Mistrzostwach MMA zwalczyło 360 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 120 klubów z całego kraju. Ostatecznie w trzech klatkach odbyły się 324 pojedynki.

Zmagania amatorskich fighterów podczas 5. Mistrzostw odbyły się 8 października. został zorganizowany w małej hali Areny , a całe wydarzenie przygotowane zostało przy współpracy przy współpracy z miastem i Areną .

mistrzostwa amatorskiego mma gliwice

5. Mistrzostwa MMA były ostatnim turniejem przygotowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska w tym roku. Na rok 2023 planowanej są koleje wydarzenia.

– Plany mamy ambitne – mówi , prezes Stowarzyszenia MMA Polska. – Na pewno zorganizujemy trzy kolejne edycje ogólnopolskich zawodów, a czwarta będzie wyjątkowa, bowiem otrzymaliśmy od światowej federacji IMMAF, największej federacji amatorskiego MMA, prawa do organizacji europejskich mistrzostw. Datę i miejsce tego wydarzenia będziemy jeszcze potwierdzać, ale planujemy mistrzostwa w okolicach wiosny.

Pełne wyniki wszystkich walk z 5. Mistrzostw MMA można zobaczyć na stronie Stowarzyszenia MMA Polska: https://turniej.mmapolska.org/wyniki-walk/15

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement