MMA.ORG.PL

High League

Pojedynek streamerów na HIGH League 2! Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Opublikowane

high league dis zony
fot.: Materiały Prasowe High League

Na gali HIGH League 2 dojdzie do pojedynku najsłynniejszych polskich streamerów. 5 lutego w Tauron Arenie Kraków zmierzą się debiutujący w MMA Norbert „Dis” Gierczak i Maciej „” Zoniuk.

„Dis” przeszedł ogromną przemianę. Skupił się na treningach sportów walki, a do pojedynku przygotowuje się w Krakowie. Jak sam poinformował, dopiero podczas konferencji prasowej ujawni, ile schudł przed debiutem w MMA.

Norbert Gierczak zasłynął ze streamowania „League of Legends”. Wraz z popularnością pojawiły się również głosy krytyki w jego stronę. Po pewnym czasie odszedł z platformy Twitch i rozpoczął swoją działalność w serwisie YouTube. Obserwuje go tam ponad milion widzów!

Niezwykle ciekawie zapowiada się nie tylko walka „Disa” z „Zonym” w klatce, ale również ich pojedynek słowny. Do takiej konfrontacji dojdzie już 5 stycznia podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą HIGH League 2.

Dis vs , źródłó: High League

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał „” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – i Agata „Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpią niskorośli – Mateusz „” Krzyżanowski i Maciej „” Jarema.

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Aktualna karta walk gali High League II

  • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „” Owczarzak
  • vs Agata „Fagata” Fąk
  • Mateusz „” Krzyżanowski vs Maciej „” Jarema
  • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk

źródło: materiały prasowe High League

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement