MMA.ORG.PL

High League

Pojedynek raperów na HIGH League 4. “Macias” rywalem “Josefa Bratana”

Opublikowane

macias bratan
źródło: High League

Do karty walk HIGH League 4 dołączył kolejny pojedynek. 17 września w Arenie , w starciu raperów, zmierzą się Jose „” Simao i Krystian „” Maciaszczyk.

” należy do ekipy White Widow, czyli łódzkiej grupy rapowej, która w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy i wzrost popularności. Krystiana Maciaszczyka już teraz obserwuje prawie 120 tys. osób na Instagramie. Jego wpisy zyskują po kilkadziesiąt tysięcy polubień. Grono jego fanów jest bardzo wierne i będzie wyczekiwać jego debiutu w HIGH League.

Utalentowanego rapera słucha miesięcznie ponad 50 tys. osób na Spotify, natomiast White Widow, do którego należy, prawie pół miliona słuchaczy. Ma to przełożenie w milionowych wyświetleniach w serwisie YouTube.

Przeciwnikiem Krystiana Maciaszczyka będzie Jose „” Simao, czyli inny raper, a ostatnio prawdziwy gwiazdor instagramowych live’ów.

Simao zadebiutował w MMA podczas pierwszej edycji HIGH League. Zmierzył się wtedy z tiktokerem Gabrielem „Cesarzem Narcyzem” Bystrzyckim. Ostatecznie zwyciężył przez decyzję. Czas na kolejne wyzwanie w klatce.

Josef Bratan na początku 2021 roku dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem „Wuwua”, który do tej pory uzyskał ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z takich hitów jak „La Manga”, „Z bratem zarabiam papier”, „Szyby”, „Kawasaki” czy „Antonio Banderas”, w których brał udział obok między innymi Malika Montany, Alberta czy Diha.

Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach w limicie trzy rundy po trzy minuty.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie , dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy” . Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz „” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „’em” Bombą.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. na wydarzenie w Arenie Gliwice są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta Walk High League 4:

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”

Mateusz „” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski

Amadeusz „” Roślik vs Paweł „” Bomba

Jakub vs TBA

Jakub „” Krawczyk- vs Jakub „Kubx” Świtała

Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement