MMA.ORG.PL

High League

Piotr “Izak” Skowyrski, komentatorem gali MMA – HIGH League 2

Opublikowane

izak high league
źródło: High League

Jarosław Jarząbkowski nie będzie jedyną legendą polskiego e-sportu, którą zobaczymy w akcji podczas gali HIGH League 2. 5 lutego w Tauron Arenie Kraków „pashaBiceps” wyjdzie do klatki, a Piotr „” Skowyrski sprawdzi się w roli komentatora wydarzenia!

” jest najsłynniejszym polskim komentatorem e-sportowym oraz jednym z najpopularniejszych krajowych streamerów. Cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych.

Skomentowanie gali sportów walki będzie dla Skowyrskiego nowym wyzwaniem. Udowodnił on już wcześniej, że takich zadań się nie boi. Miał okazję skomentować już między innymi mecze piłki nożnej – również w czasie mundialu w Rosji w 2018.

Piotr Skowryski skomentuje cztery ostatnie walki gali HIGH League 2, czyli starcia Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „” Owczarzak, vs Agata „Fagata” Fąk, Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „” Zoniuk i konfrontację o pas niskorosłych pomiędzy Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim a Maciejem „Big Jackiem” Jaremą.

High League 2 – transmisja online

Galę HIGH League 2, 5 lutego, będzie można oglądać wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast edycja premium, wzbogacona o specjalny Hejt Room, 32,99 złotych.

High League 2 – bilety

Ostatnie bilety na wydarzenie w Krakowie są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Pełna karta walk gali High League 2:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „” Owczarzak

vs Agata „Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych:

Mateusz „” Krzyżanowski vs Maciej „” Jarema

Pozostałe walki:

Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „” Zoniuk

Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina

Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement