MMA.ORG.PL

High League

Piotr “czuuX” Czupryn zmierzy się z Piotrem “Edziem” Byliną

Opublikowane

high league czux edzio
fot.: High League

Podczas gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków, dojdzie do długo wyczekiwanych debiutów w polskim MMA. Naprzeciw siebie staną Piotr „czuuX” Czupryn i Piotr „Edzio” Bylina.

„czuuX” jako jeden z pierwszych podpisał kontrakt na walkę w HIGH League, jednak na swój debiut w MMA musiał czekać aż do drugiej gali. Biorąc pod uwagę odzew publiczności, można być pewnym że jego pojedynek wzbudzi ogromne emocje. Do walki z 19-letnim Czuprynem chciałoby stanąć pół Polski!

Piotr Czupryn zasłynął jako youtuber. Swoją karierę rozpoczął już jako 8-latek. Nagrywał „let’s playe” z gry Minecraft. Później spróbował swoich sił między innymi jako raper. Poza popularnością w jego kierunku pojawiły się również liczne głosy nienawiści. „czuuXa” subskrybuje 600 tys. osób na YouTubie, a na Instagramie go obserwuje go ponad 300 tys. widzów.

Na pojedynek „Edzia” czekali przede wszystkim fani rapu. Piotr Bylina zasłynął jako freestyle’owiec i dwukrotnie obronił pas mistrza Polski Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Gdańszczanin stał się jednocześnie najpopularniejszym polskim raperem w serwisie TikTok. Jego materiały obserwuje półtora miliona widzów.

O pojedynku Piotra Byliny w MMA mówiło się od dłuższego czasu. 26-latek nareszcie wyjdzie do klatki i pokaże, na co go stać w walce na pięści, a nie bitwie na słowa!

Przypomnijmy, że 5 stycznia o godz. 19:00 w Global Expo w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja prasowa przed galą HIGH League 2. Ostatnie bilety w sprzedaży w serwisie Eventim.pl.

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał „” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – i Agata „Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpią niskorośli – Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski i Maciej „Big Jack” Jarema.

Czux vs Edzio. Fot.: High League

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

Aktualna karta walk:

  • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „” Owczarzak
  • vs Agata „Fagata” Fąk
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema
  • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA

źródło: materiały prasowe High League

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement