MMA.ORG.PL

High League

Pierwsza konferencja HIGH League 4 już 10 sierpnia w Warszawie! Bilety, transmisja, gdzie oglądać

Opublikowane

konferencja high league 4 szpilka lexy mini majk
źródło: High League

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4 odbędzie się już w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00, w Warszawie. Do ceremonii dojdzie w studiu na ul. Łubinowej 4a. w sprzedaży na Eventim.pl!

To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 17 września w Arenie Gliwice. Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk.

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!  na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie. 

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia „” Karczmarczyk i

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur „Szpila” , oraz nieobliczalny streetfighter, Denis „Bad Boy”

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz „” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „’em” Bombą.

Aktualna karta walk High League 4:

  • Natalia „” Karczmarczyk vs – o pas mistrzowski
  • Artur „Szpila” vs Denis „Bad Boy”
  • Mateusz „” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski
  • Maja vs TBA
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „” Bomba
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA
  • Jakub „” Krawczyk- vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Jose „ vs Krystian „” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement