MMA.ORG.PL

POZOSTAŁE

Paulina Wiśniewska z brązem Mistrzostw Świata IMMAF 2021!!

Opublikowane

paulina wiśniewska mma
źródło: Stowarzyszenie MMA Polska / mmapolska.org

, reprezentantka Polski, zakończyła Mistrzostwa Świata IMMAF 2021 z brązowym medalem.

Paulina zawalczyła w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą. Starcie było bardzo mocne, wyrównane i pasjonujące. W ostatniej rundzie Polka została jednak złapana w duszenie i przegrała walkę.

Ostatecznie więc Paulina po fantastycznym występie w całym turnieju kończy go z brązowym medalem na szyi i jak sama mówi:

– Dziś dałam z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło na lepiej dysponowaną reprezentantkę Brazylii, która po wyrównanej walce zdołała mnie poddać na 7 sekund przed końcem walki. Był to dla mnie najbardziej prestiżowy i najcięższy turniej w karierze. Dziękuję za wsparcie i całe mnóstwo pozytywnej energii, która prawdziwie mnie budowała.

Poza brązem mistrzostw świata Paulina zdobyła do tej pory między innymi dwa złote medale na mistrzostwach MMA Polska oraz złoto w pucharze Polski. W swojej amatorskiej karierze stoczyła 20 pojedynków, z których 15 zakończyło się jej wygranymi.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywają się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF https://immaf.tv/

International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 100 krajów na świecie.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement