MMA.ORG.PL

KSW

Narkun po KSW66: „Smutne jest to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem”

Opublikowane

narkun ksw 66
fot.: KSW / kswmma.com

Tomasz w swoim pierwszym wpisie w mediach społecznościowych po sobotniej gali odniósł się do swojej porażki z Ibragimem Chuzhigaevem. Popularny „Żyrafa” podkreśla jak bardzo pragnie rewanżu i wierzy w swoje zwycięstwo w tym potencjalnym starciu.

Polak zmierzył się z Chuzhigaevem na gali w Szczecinie w pięcio-rundowym pojedynku o pas kategorii półciężkiej federacji . Zaraz po pojedynku, w wywiadzie w klatce Ibragim wyzwał na pojedynek Roberto Soldicia – nową legendę .

Od sobotniej gali w mediach społecznościowych Narkuna pojawiła się ogromna liczba krytycznych komentarzy w stronę „Żyrafy”. Internauci nie szczędzili byłemu mistrzowi ostrych słów. Zdecydowana większość cieszyła się z porażki rodaka i zarzucała mu brak pokory.

Należała ci się przegrana Tomek. Zlekceważyłeś rywala, a pasa nie będziesz już miał. Wp****ol się należał. Ty zawsze k**wa kozakujesz, a wp****ole dostajesz.

Tomasz (18-5 MMA) stracił pas mistrzowski kategorii półciężkiej KSW po 6 latach totalnej dominacji w dywizji do 93kg

„Smutne jest także to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem. Swoje niepowodzenia życiowe, kompleksy i frustrację próbują zrekompensować sobie czyimiś upadkiem, wylewają swoje rzygowiny w internecie, myśląc że poczują się lepiej. Może na kilka chwil tak, ale to nie rozwiąże ich problemu.” – odpowiada na komentarze Tomasz Narkun.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement