MMA.ORG.PL

POZOSTAŁE

MMA vs Boks: Szymon Kołecki zmierzy się z “Diablo” Włodarczykiem

Opublikowane

diablo włodarczyk
fot.:https://commons.wikimedia.org/wiki/File:00_K_Wlodarczyk.jpg

Złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów i zawodnik KSW kontra zawodowy pięściarz, weteran ringu – były mistrz świata WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej. Czy może być lepsza zapowiedź tego pojedynku?

Szybki powrót na ring

Już w sobotę, 14go sierpnia, dojdzie do bardzo ciekawego starcia dwóch niezwykle znaczących nazwisk na polskiej scenie sztuk walki. Obaj zainteresowani zaprezentują się szerszej publiczności mimo iż dopiero co toczyli swoje zawodowe pojedynki. Tego samego dnia, miesiąc temu (17 lipca 2021) Szymon pokonał bez większego wysiłku Akopa Szostaka na gali KSW, a Krzysztof (rekord bokserski: 59-4-1, 39 KO) pokonał Wadyma Nowopaszyna (6-3, 2 KO) na gali w Suwałkach. Nikt nie może zatem zarzucać, że któryś z Panów miał mniej czasu na odpoczynek po ostatnim pojedynku.

Piknik charytatywny w Ciechanowie

Walka vs „Diablo” odbędzie się w niezwykle szczytnym celu. Obaj zawodnicy wezmą udział w pikniku charytatywnym na Błoniach Zamkowych w Ciechanowie, a ich potyczka ma wypromować wydarzenie, na którym zbierane będą środki na leczenie chorej Mii (zmaga się z wrodzoną wadą kręgosłupa). Pojedynek między Szymonem Kołeckim a Krzysztofem Włodarczykiem odbędzie się na zasadach boksu – trzy rundy po trzy minuty każda.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/mia-majchrzak

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement