MMA.ORG.PL

High League

Mateusz Kaniowski w HIGH League! Poprowadzi Rundki i II konferencję HIGH League 3

Opublikowane

kaniowski high league
źródło: High League

Mateusz podpisał umowę z HIGH League! Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych zadebiutuje w organizacji już przed trzecią galą, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. 

Mateusz praktycznie od początku freak-fightowych organizacji w Polsce jest z nimi związany. Teraz zasili dziennikarską część HIGH League, z którym związał się dłuższą umową. 

Kaniowski po raz pierwszy w historii poprowadzi konferencję przed galą. W roli prowadzącego zadebiutuje już 30 maja podczas II konferencji przed HIGH League 3. Wydarzenie odbędzie się w ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna w serwisie Eventim.pl!

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy HIGH League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan „Alanik” i Dawid „Crazy” , którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).


Zanim jednak Kaniowski poprowadzi konferencję, to zadebiutuje przed publicznością HIGH League w piątek, 27 maja, o godz. 20:00. Poprowadzi wtedy program Rundki, w którym skonfrontują się główne gwiazdy gali, Simao i Marcin ! Naprzeciw siebie usiądą raper i streetfighter oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a.

Link do Rundekhttps://youtu.be/Ur0wx0krtlQ 

Gala HIGH League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl. Poza i Dubielem w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” , a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta walk High League 3

  • Alberto Simao vs Marcin  
  • Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”  
  • Boks birmański: Aniela „” Bogusz vs Astafiewa 
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego”  
  • Ewa „Kleo” vs Kamila „Kamiszka”
  • Extrafight K-1: Alan „Alanik” vs Dawid „Crazy” Załęcki 
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 
  • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziń
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement