MMA.ORG.PL

UFC

Marcin Prachnio nie zawalczy dziś na UFC Fight Night. Pojedynek Polaka usunięty z karty walk

Opublikowane

marcin prachnio ufc
fot.: YouTube UFC / ufc.com

Marcin (15-5, 11 KO, 1 SUB) miał walczyć dziś w nocy (sobota/niedziela, 20/21 listopada) podczas gali Fight Night z niepokonanym dotąd Rosjaninem Azamatem Murzanakovem (10-0, 7 KO, 1 SUB). Niestety walka Polaka została oficjalnie usunięta z rozpiski i ostatecznie nie dojdzie do tego pojedynku.

Prachnio nie zawalczy z Murzanakovem – powody wciąż nieznane

Mimo, iż od decyzji minęło już kilka dni i na oficjalnej stronie federacji pojedynku naszego rodaka nie ma na karcie walk, to nadal nie są znane oficjalne powody takiego obrotu spraw. Natomiast jak donoszą dziennikarze m.in. Polsatu Sport, prawdopodobnie to Marcin musiał wycofać się z walki.

Marcin Prachnio – seria zwycięstw Polaka w UFC

Polak miał powrócić do oktagonu UFC by potrzymać swoją dobrą passę i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. W styczniu br. Prachnio pokonał na punkty w 15minutowym starciu Khalila Rountree. W czerwcu zaś wszedł do klatki po swoje drugie zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie i ku zaskoczeniu ekspertów i wszystkich kibiców – potężnym kopnięciem na korpus znokautował Ike’a Villanuevę, który był znacznym faworytem tegoż pojedynku.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement