MMA.ORG.PL

High League

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki w karcie walk HIGH League 3! K-1 w małych rękawicach

Opublikowane

kwiecinski dawid załęcki
źródło: High League

Alan wróci do klatki na HIGH League 3! „Alanik” po raz kolejny wyjaśni konflikt. Tym razem jego rywalem będzie ojciec Denisa Załęckiego, Dawid! dostępne na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV

Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli w słynnych piąstkówkach!  

Dawid po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że „Crazy” w starciu z „Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Alan do klatki HIGH League wyjdzie po raz drugi. W lutym w Krakowie przegrał przez decyzję z Denisem Załęckim, a to starcie poprzedził gorący konflikt, który nie został jeszcze wyjaśniony. Tym razem gwiazdor Warsaw Shore zmierzy się z ojcem swojego konkurenta!


„Alanik” i „Crazy” również za sobą nie przepadają. Zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, „uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba wyjaśnić w klatce!

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis „Bad Boy” . Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz „Don Diego” .

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów! dostępne w serwisie Eventim.pl.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin . W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „ WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” , a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „” Bogusz i Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową. 

Bilety w cenie od 99 zł są dostępne w serwisie Eventim.pl. Nie zwlekaj z zakupem i kup bilet już dzisiaj. Nie może Cię tam zabraknąć!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Karta Walk High League 3

Simao vs Marcin  

Robert „ WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu”  

Boks birmański: Aniela „” Bogusz vs Zusje Astafiewa 

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn 

Ewa „Kleo” vs Kamila „Kamiszka”

Extrafight K-1: Alan „Alanik” Kwieciński vs Dawid „Crazy” Załęcki 

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski 

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński  

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement