MMA.ORG.PL

KSW

KSW70: Ricardo Prasel przywita w klatce KSW Daniela Omielańczuka podczas gali w Łodzi

Opublikowane

omielańczuk
źródło: KSW / kswmma.com

Trzeci zawodnik rankingu wagi ciężkiej, Ricardo  (12-3, 4 KO, 8 Sub), przywita na  w okrągłej klatce jednego z czołowych polskich zawodników królewskiej kategorii wagowej. Po 13 latach od pierwszej walki stoczonej dla 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, Daniel  (25-12-1 1NC, 6 KO, 10 Sub) znów zawalczy dla polskiej organizacji.  

na galę są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Transmisja z gali KSW70 dostępna będzie na platformie .

Ricardo zadebiutował w podczas radomskiej gali . Brazylijczyk o niemieckich korzeniach w pierwszej rundzie był niemiłosiernie okładany przez rywala w osobie Michała Kity, ale przetrwał niebywałą nawałnicę ciosów i w drugiej odsłonie szybko odprawił uderzeniami w parterze wyczerpanego „Masakrę”.

Po występie, który może zostać śmiało okrzyknięty mianem „Powrotu roku”, „Alemão” zmierzy się z innym czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej z Polski.


Daniel wraca do KSW po 13 latach od pierwszego występu dla polskiej organizacji. W 2009 roku popularny „Dańcio” z zaledwie jedną zawodową walką na koncie wystąpił w turnieju wagi ciężkiej podczas gali KSW 12.

Reprezentant WCA Fight Team musiał uznać wyższość zarówno Konstantinsa Gluhovsa, jak i Davida Olivy. Od tamtej pory Omielańczuk stoczył 36 walk, z których wygrał 24 pojedynki i większość z nich kończył przez nokaut lub poddanie.

Polak ma na koncie między innymi występy dla organizacji oraz ACB/ACA, gdzie spędził ostatnie lata.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement