MMA.ORG.PL

KSW

KSW & VIAPLAY – koniec z PPV i współpracy z Polsatem!

Opublikowane

ksw viaplay
fot.: KSW

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed galą KSW65 – Chalidow – Soldić, federacja ogłosiła współpracę z nowym dostawcą streamingu live – . Platforma jest już znana w naszym kraju m.in. przez prawa na wyłączność do transmisji piłkarskiej Bundesligi, w której na co dzień występują Polskie gwiazdy jak Robert Lewandowski czy Krzysztof Piątek, a także transmisję meczów Ligi Europy z udziałem Legii Warszawa.

12 Gal rocznie, transmisja do 10 krajów!

Według informacji z social mediów federacji , dojdzie do przełomowego etapu jakim jest znaczne zwiększenie zasięgów transmisji gal w Europie. Od 2022 roku bowiem będzie organizować 12 wydarzeń rocznie! A to wszystko w całej Skandynawii, Litwie, Łotwie czy Estonii:

Pierwsza gala KSW w VIAPLAY jeszcze w grudniu

Pierwszą galą KSW na platformie będzie grudniowe KSW 65. Podczas tego wydarzenia Chalidow (bilans 35-7-2) będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego w wadze średniej w starciu z Chorwatem, Roberto „Robocopem” Soldiciem (19-3-0).

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie.”

Maciej kawulski podczas konferencji prasowej ksw65
Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement